Przewody Goodridge

T, 07.07.2010, 00:09 « poprzedni - następny »

T

Planuje kupno takich, ale na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk jest sporo różnych modeli w różnych cenach. Czy ktoś z Was orientuje się, które będą najlepsze i czym dokładnie się różnią? Zauważyłem na przykład, że bywają zarówno takie ze stali ocynkowanej jaki i z nierdzewki, przypuszczam, że biorąc pod uwagę nasz klimat warto chyba na te drugie. Są jeszcze jakieś różnice? Opisy większości aukcji są dość lakoniczne...

Czy te będą dobre do mojego auta (Mondeo mk3 kombi)?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cgi.ebay.co.uk/Mondeo-Estate-Excl-ST-Goodridge-SS-Brake-Lines-/290384733051?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item439c47637b
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

fajne ale dość drogie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Oktan

ja mam te przewody u siebie - czy warto ?? TAK, są zdecydowanie lepiej wykonane niż standardowe

PS.: tylko JEDNA WAŻNA UWAGA do zakupów na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk -> musicie się upewnić czy aby na pewno będą pasować (niestety ja musiałem dwa razy zamawiać )
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

T

Panowie, a powiedzcie, czy u Was po założeniu tych przewodów była istotna różnica jeśli chodzi o jakość hamowania?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

wszystkie przewody są w oplocie ze stali nierdzewnej różnice są tylko w końcówkach jedne są stalowe ocynkowane drugie ze stali nierdzewnej. Wydaje mi się że te ocynkowane też będą ok, te z nierdzewki to chyba bardziej na pokaz... zależy jaka różnica w cenie

T

Chodziło mi raczej o różnicę pomiędzy Goodridgami a serią. Wraz z zaciskami od Foki dostałem prawie nowe foczane przewody i trochę żal mi je wyrzucać... czy różnica jest warta wydania tych ~300 zł?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Oktan

końcówki w przewodach pasują od Foki do Mondka ??

pytam bo u mnie leży zestaw - NOWY !! - Goodridge'a ale angole się pomylili, efekt: przód ok, tył, nie pasuje

dlatego musiałem kupować drugi zestaw :(

czy jest różnica ??
hmm ... bez dokładnych testów nic konstruktywnego nie można powiedzieć, choć przez analogię do przewodów na doloty (Forge) - przewód mniej się odkształca przy tym samym ciśnieniu roboczym



czy brać ?? jak dla mnie TAK, inaczej bym nie kładł (dla samego posiadania czegoś tam, szkoda mi kasy)
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

auchim

przyszły mi przewody i nie jestem pewien czy są dobre

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



na fotce od prawej przedni i tylny, na długość są ok ale przednia końcówka w serii jest taka jak tylna a w tych goodridgach jest krótsza tak powinno być czy przysłali mi złe przewody?

Oktan

to żeś mnie zagiął teraz

postaram się podejrzeć u siebie - jakoś
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

auchim

 sam zdziwiłem, niby zamienniki więc powinny być takie same jak seria, na pudełku też jest napisane żeby sprawdzić czy są takie jak oryginalne. Pasować będą ale gwint jest jednak sporo krótszy co mnie trochę martwi ... dziwne

Oktan jak byś miał okazję to zerknij, będę wdzięczny. Może będzie widać czy siedzi u Ciebie ta miedziana podkładka bo do przednich jest a tylnych jej nie ma. Trochę się uczuliłem że przysłali tobie inne więc wolałem nie wstawiać dopóki nie będę miał pewności że są odpowiednie

marcinek

trochę późna odpowiedź, ale polecam przewody ham. Goodridge, ponieważ realizowałem zamówienia również dla tej  firmy i jest to towar pierwsza klasa, te końcówki ze zdjęcia to na pewno nie moja robota :D bo widzę, że pokrimpowane są niechlujnie. To prawda, końcówki ze stainless steel i malt steel  przeważnie male. wytrzymuja bardzo wysokie ciśnienia, przewody paliwowe do Ferrari itp, sa z identyko materiału,