[Mondeo] Mondeo MK III kombi TDCI

QUIKSILVER, 02.05.2013, 19:23 « poprzedni - następny »

QUIKSILVER

Witam Wszystkich,

Na forum od niedawna ..... od wczoraj  :D

Pragnę Wam zaprezentować mojego Mondeo

Rocznik 2003
Zakupione w 2011 od rodziny.

Wyglądał tak

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Po zakupie największą wadą tego samochody były felgi..... według mnie obrzydliwe
Więc zastąpiłem je Dezent V

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Później mało się działo z braku czasu i funduszy, poniżej kilka fotek

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Bardzo długo zastanowiało mnie dlaczego wszystkie boczki i dolne elementy deski rozdzielczej są w jasnym kolorze?? Rodzina też nie wiedziała   ;)

No jak już są jasne to te czarne fotele nie pasowały. Postanowiłem je zastąpić  :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



To by było na tyle...  :P

W planach:
felgi od RS
Progi od ST
Sprężyny obniżające lub gwint
zmiana wydechu

I na razie tyle, ale pomysłów wiele  :)

cramp120

Boczki są na 100% wymieniane...bo listwy w boczkach weszły dopiero po lifcie, więc z tego wynika że plastiki przy konsoli też.Zderzak przedni był wymieniany...TYLNY  chyba też a to dlatego że przedni jest od pakietu ST a TYLNY  od RS.
To jest zderzak ST
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.motor-talk.de/bilder/ford-mondeo-mk3-b4y-b5y-bwy-von-edt-220-g30269123/st220-i203660553.html
Ogółem ładny egzemplarz tylko sprzydał by się jeszcze skórzany,kremowy podłokietnik i pomalowany dobrze przedni zderzak.
Ps. Te brewki zbytnio nie pasują  ;)

QUIKSILVER

podłokietnik już jest :)

zderzak był malowany za mojej kadencji, facet przywalił na parkingu i porysował. malowali go 3 razy w ASO  bo mi lakier nie pasował. Okazuje się że lakier może być ten sam a będzie inny odcień na plastiku a na metalu.
u mojej mamy w nowitkim polo też się różni kolor zderzaka :D

a brewki mi się podobają  :P

dzięki
B

baki

Do listy modyfikacji dodał bym chipa ;)
Brewki mi się nie podobają ale o gustach się nie rozmawia.
Rzeczywiście na fotkach odcień zderzaka rzuca się w oczy - myślę że jest to do przejścia dla dobrego lakiernika.

Na tych zderzakach nieźle się prezentuje, jak dojdą progi to będzie całkiem dobre zwieńczenie projektu z zewnątrz. Pomyśl nad poliftowym panelem centralnym - chyba pasuje plug&play.

« Dodane: 05.05.2013, 11:18 »

dobra już doczytałem plug&play to nie jest ale da się zrobić: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/57497-Wymiana-konsoli-na-polift
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

auchim

ale się wszyscy raptem przyczepili do przedliftowych konsol  :S Popatrzcie na design nowyszych aut, zamiast rzeźbić i wciskać poliftowe panele lepiej popracować nad przedliftem i będzie wyglądać bardziej na czasie

T

Ładne auto, fajny kolor. Z odcieniem zderzaków nie ma tragedii, na zdjęciach na pewno bardziej to widać, niż w rzeczywistości, aczkolwiek trochę Ci pościemniali, bo żeby uzyskać identyczny odcień po prostu się go dobiera.

Co do progów to raczej radziłbym RS — ST ciężko dopasować do zwykłych błotników. We wnętrzu zmieniłbym radio na 2 din lub zamontował ramkę ze schowkiem. No i oczywiście obowiązkowo zmień zegarek na czarny. Na zewnątrz usunąłbym listwy drzwiowe. Mała rzecz, a cieszy. Spasuj też przedni grill, a najlepiej wymień na ten po 2 lifcie (lepiej pasuje do zderzaka ST).

No i te brewki koniecznie wywal... są naprawdę okropne. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

iparts

Udało się Tobie perfekt dopasować fotele do koloru boczków... ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.iparts.pl/auto/ford,36.html

Ry2y

Kurde kojarzę to auto. Stoi w tym samym miejscu za każdym razem jak mamy spota w żółtej strefie (Mondeo Klub Polska) w popularnym centrum handlowym na literkę "A"

« Dodane: 18.05.2013, 18:06 »

Pracujesz w tym centrum handlowym?
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

QUIKSILVER

Masz rację stoi w tym popularnym CH na literkę "A"
Ja nie pracuje tylko moja druga połówka :-)