[Mondeo] st 220 spada z obrotow

Dziara__, 12.08.2013, 09:51 « poprzedni - następny »

Dziara__

Witam serdecznie jestem nabywca mondziaka od rokiego srebrene kombi na czarnych felach napewno znacie to cudenko odsiwezylem lakier takze bomba ale przechodzac do sedna mojego tematu otoz wczoraj wracalem do wiednia i tu mala niespodzianka e-stek zaczyna wariowac spada z obrotow zaczyna go dusic i szarpac  zrobilem restart ruszam max do 3 tys obrotow max 100kmh i tak przez chwile i znow traci moc dlawi go spada do 0 i nie reaguje na gaz ,skacze jak chce i tak przemeczylem pare kilometrow za kazdym razem to samo restart ujechal z 1 km i zero mocy poczym  zaswiecila sie kontrolka  sprawdz silnik , przyjechali z serwisu ömtc podloczyli pod kompa i nic zero bledu bo myslalem ze to zawor egr jest uszkodziny ale gdyby byl to pewnie by pokazal i teraz pytanie do was o przyczyne zlej jakosci paliwo?? przepustnica?? gdzies bierze lewe powietrze? prosze o sugestie

Essio

Jak dobrze pamiętam ST220 nie ma egr'a. Falujące obroty mogą być przez lewe powietrze.
Gdybyś nie znalazł rozwiązania, gadaj z caqerrem ma mechanika w okolicy Kraka i stejki zna bardzo dobrze.
Oberslejzen!

Dziara__

hejj no ja juz odciaglem na lawecie do wiednia dzis pojade do mechanika  z nim pogadac co mnie jeszcze martwi w trakcie jazdy sam wylacza esp  i swieci caly czas jakis czujnik czy cos? ok zagadam z ziomkiem moze cos doradzi od czego zaczac  zeby mi mechanik pol auta nie rozebral a to prawda zeby nie lac v powera do tych silnikow? gdzies cos takiego uslyszalem pozdrawiam ...Tomek

WojtasS

jak podłączałem to mondeo kiedyś pod kompa i wtedy kontrolka  esp świeciła to prawdopodobnie potrzebna była kalibracja czujnika skrętu kierownicy, tak już kupiłeś  z tym esp?

może jakaś odma walnęła? oglądnij węże gumowe
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

Dziara__

tak, tak juz kupilem  przekaze mechanikowi  to zerknie, nebawem sie do niego wybieram mialem jechac  na katy w chrzanowku na diagnoze ale braklo mi czasu NA RAZIE sie skupiam na tym ze mondziak niechce smigac :(

roki

tak jak pisal Wojtas potrzebna kalibracja i nic wiecej.
roki

Dziara__

swiece nowe kable tez, przepustnica wyczyszczona wszystkie luzniejsze kabelki zrobione na fest i jazde probna mam za soba poki co lata jak tralala

Essio

Dobrze, że już śmiga. ;)
Z ciekawości ile u Ciebie kosztują kable?
Oberslejzen!

Dziara__

hejka a tu mala niespodzianka bo kable i swiece kupilem w polsce ;) , tu nie patrzylem bo pewnie dostalbym zawalu hehe ale mysle ze ok ponad 100 euro :)

bishop

Cytat: Dziara__ w 16.08.2013, 14:54
ok ponad 100 euro :)
A możesz rozejrzeć się. Niedługo właśnie mnie czeka wymiana kabli. Może będzie taniej;]
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Dziara__

hehe niesadze zeby tu bylo taniej ale dla ciekawosci zorientuje sie w cenie .

« Dodane: 16.08.2013, 16:20 »

:) czy bedzie taniej to watpie ale jesli chcesz to rozejrze sie i wybiore nadrozsza opcje ;)