[Mondeo] Przeróbka wydechu na ST220

gorcia94, 14.12.2013, 13:06 « poprzedni - następny »

gorcia94

Witam. Mam przerabianego mondeo mk3 tdci na ST. Przod juz wszystko ladnie zrobione tylko potrzebuje jeszcze przerobic wydech na ST220 czyli na dwie rury. problem w tym ze mam tylko jeden lewy tlumik a prawej strony wogole nie ma. Tutaj tez moje pytanie :

1) Czy mozna zrobic wydech bez tlumikow ( nie przekroczy to 70dB zeby misiaczki sie nie przyczepily?) - chodzi mi o ladny dzwiek

2) Czy musze kupic oryginalny wydech od ST220 badz tlumikarz moze mi sam prerobic z byle jakim tlumikiem?

T

Cytat: gorcia94 w 14.12.2013, 12:061) Czy mozna zrobic wydech bez tlumikow ( nie przekroczy to 70dB zeby misiaczki sie nie przyczepily?) - chodzi mi o ladny dzwiek
Raczej będzie za głośno, poza tym Mondeo hałasujące na całą okolicę robi trochę wiejsko-tuningowe wrażenie...

Cytat: gorcia94 w 14.12.2013, 12:062) Czy musze kupic oryginalny wydech od ST220 badz tlumikarz moze mi sam prerobic z byle jakim tlumikiem?
Na prawą stronę pasuje tłumik z 2,5 V6. Tylko od momentu, gdy wydech rozdziela się na dwa, zmniejsz odpowiednio średnicę, seryjnie masz tam chyba 2,25", więc od rozdzielenia zrób ze 2", inaczej może być głośno.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

gorcia94

Slyszalem jeszcze, ze jest roznica pomiedzy wydechem z benzyny a diesla.. niby tlumiki sie roznia.