którędy jechać nad morze?

weksla, 12.07.2010, 13:21 « poprzedni - następny »

weksla

hej
Za 10 dni wybieram się nad Bałtyk, konkretnie do Rowów (okolice Ustki).
teraz pytanie jak jechać? Czy wlec się standardowo drogą krajową nr 1 przez Łódź itp, (zbrzydła mi już ta droga) czy może macie jakieś fajne, rozsądne alternatywy?
Trasa może być dłuższa, nie zależy mi na ilości km, byle tylko jechało się w miarę płynnie i przyjemnie.
pozdrawiam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Możesz polecieć na Grudziądz i dalej na Gdańsk. Zwiedzić trójmiasto można przy tej okazji. Dołożysz jakieś niecałe 20km, a przy okazji polecisz sobie autostradą.

Kolejną dodatkową opcją jest zahaczenie o Warszawę i odwiedzenie znajomych z forum, którzy stolicują się. Ale to już dodatkowe 100 km pojawia się.

weksla

heheh ta opcja przez Grudziądz nei jest zła no i autostrada:)
Myślałem właśnie o niej.
A co do stolicy to innym razem bo z dzieckiem i teściami (w 2 aucie) to raczej nie będzie udana wizyta:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Byłem kiedyś w Rowach, ale było to wieki temu. Niestety wpierw musiałem odwiedzić Stegnę także leciałem standardowo jedynką przez Łódź później na Świecie i autostradą (od 2 lat) do Gdańska możesz lecieć i następnie kieruj się już dalej w kierunku Ustki.  Może ew dałoby się jakoś a4 na Wrocław, a później tam gdzieś odbić w kierunku Rowów?

wilhelm

Ja bym próbował za wszelką cenę minąć Łódź. Wierzcie lub nie, ale nie trawię jazdy przez to miasto... światła co chwilę, korki, po prostu masakra :P Resztę jechałbym chyba standardowo. Fajny jest odcinek z autostradą przed Gdańskiem, można trochę odpocząć i w razie czego przetestować furkę. Później musiałbyś tylko znaleźć jakieś sensowne odbicie na Ustkę.

T

Cytat: eng w 13.07.2010, 09:37
Byłem kiedyś w Rowach
:wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Cytat: eng w 13.07.2010, 09:37ew dałoby się jakoś a4 na Wrocław, a później tam gdzieś odbić w kierunku Rowów?
No pomysł też jest ciekawy. Tym bardziej, że przejeżdżałbyś przez Wrocek, więc może znalazłbyś czas na jakiś krótki przystanek i szybki spot 2 osobowy/samochodowy? Możesz zawsze jechać jedną trasą a wracać drugą. To jest wtedy masz pełne urozmaicenie. Przez Wrocek jest niedużo dłużej (40 km), no i masz autostradę do samego Wrocka. Później musisz przebić się przez Wrocław, ale mogę pomóc jakby co. Szybko i bezboleśnie praktycznie o każdej porze.

weksla

Dziś wyjazd około 23 - wybieram drogę przez Częstochowa, potem Łódź - Grudziądz i na A1, potem wybrzeżem na miejsce.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 23.07.2010, 15:46
Dziś wyjazd około 23 - wybieram drogę przez Częstochowa, potem Łódź - Grudziądz i na A1, potem wybrzeżem na miejsce.


omnijaj grudziądz! tam poluja na mondeo ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

hehehhe wiem, ale ominę jego szrot szerokim łukiem:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 23.07.2010, 15:46
Dziś wyjazd około 23 - wybieram drogę przez Częstochowa, potem Łódź - Grudziądz i na A1, potem wybrzeżem na miejsce.
Na działeczkę engalskiego posuwasz?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 23.07.2010, 15:59
engalskiego posuwasz?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 23.07.2010, 16:12
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Głodnemu chleb na myśl.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Nie nie jadę do Darka, jeśli cię to tak bardzo interesi. Jadę zupełnie gdzie indziej.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 23.07.2010, 17:46
Jadę zupełnie gdzie indziej.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club