[Mondeo] Ford Mondeo MK3 ST220

yayko, 11.03.2014, 22:49 « poprzedni - następny »

yayko

ja bym go położył na ziemi :) no ale :D
grunt że jest lepiej :)

MAG

Cytat: st-power w 16.12.2014, 12:06
Tak to prawda, to jest zestaw dedykowany do cywilnego Mondeo, nie ma sprężyn do Mondeo St220.
A w czym tkwi różnica? Mondeo St220 jest obniżone od wersji cywilnej o 1,5cm,a więc po założeżniu Eibacha uzyskasz obniżenie 25/15.

Pierwsza i podstawowa sprawa dla której ten zestaw Eibacha nie jest przeznaczony do ST220 kombi jest to, ze tylna zawiecha w ST ma amory nivo i w związku z tym sprężyny na tył nie pasuja z amorami (znaczy sie da się je załozyć, ale nie będzie żadnego obnizenia, bo nivo utrzyma tyłek auta wysoko).
Dopiero wymiana springów ŁĄCZNIE Z AMORAMI da efekt obniżenia tyłu.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

yayko

Grunt że wszystko pasuje:) i jest dobrze ;)

yayko

Dziś zrobiłem zbieżność w juz wszystko jest idealnie :)

T

Cytat: yayko w 16.12.2014, 10:08ale jest ok tak jak powinno być po wyjściu z fabryki
Fajnie, że Ci się podoba, bo pomimo, że -- tak jak Ci mówiłem -- ten zestaw nie jest absolutnie hardkorowy, to jednak miałem obawy, czy dla Ciebie nie będzie za twardo. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yayko

dla mnie to gwint był by idealny :)
grunt że żona się nie pokapowała :)

« Dodane: 19.12.2014, 15:45 »

i dzięki za pomoc w wyborze :)

sseebbaa1

Cytat: yayko w 19.12.2014, 15:44grunt że żona się nie pokapowała :)

i dzięki za pomoc w wyborze :)
Ty się chłopakami z forum nie podpieraj, bo nikt nie chce mieć do czynienia z wkurzoną żoną jak się już pokapuje :D :D :D
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

MAG

Eeeee - trzeba odpowiednie argumenty używać - najlepiej ekonomiczne ;-)

Przeciez gdybys chciał wymienić na fabryczne amory z tyłu, to wyszłoby Cie za jeden niemal tyle ile tu za komplet zapłaciłeś  :-D
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wild_weasel

Cytat: MAG w 19.12.2014, 19:39
Eeeee - trzeba odpowiednie argumenty używać - najlepiej ekonomiczne ;)

Przeciez gdybys chciał wymienić na fabryczne amory z tyłu, to wyszłoby Cie za jeden niemal tyle ile tu za komplet zapłaciłeś  :D
Jesteś mistrz!!! Muszę zacząć stosować takie argumenty u siebie, z tym polemiki nie będzie :D

weksla

Chłopaki ja was rozumiem, u mnie z żoną to mam zawsze przesrane. u niej to auto jest sprawne bw myśl zasady "kółka sie przecież kręcą" :D

Nigdy z nią nie nawiążę już nici porozumienia odnośnie aut
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

To moja też tak myśli :) jeżeli jedzie do przodu to wszystko jest ok :)

yayko

Dziś znikły mi dwie TYLNY e zaślepki progów .. teraz jak kupię to ke wkleję na beton ;)

wild_weasel

Zgubiłeś czy niewidzialna ręka rynku? Za takie coś należałoby urwać nogi przy samej dupie.

yayko

21.12.2014, 17:03 #268 Ostatnia edycja: 22.12.2014, 13:36 by yayko
raczej ktoś je przygarnął :)

« Dodane: 22.12.2014, 09:08 »

Parę fotek na święta :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 22.12.2014, 13:36 »

zastanawiam się nad takimi felgami na lato tylko czy będą dobrze wyglądać :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 22.12.2014, 13:36 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


bishop

22.12.2014, 13:43 #269 Ostatnia edycja: 22.12.2014, 14:58 by bishop
Też takich szukałem;] Moim zdaniem będzie dobrze wyglądać. Masz virtuala na szybkiego. Jak dla mnie fajnie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html