Spot ogólnopolski 2015

st-power, 23.03.2014, 18:37 « poprzedni - następny »

caqerr

Więc tak, dzwoniłem tutaj:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://stawyjana.obitur.pl/lokalizacja
Mają domki 2 osobowe, ceny 80-100pln za domek.
Na terenie jest restauracja która może odpłatnie zorganizować grilla ;)
Z gokartów mamy blisko, więc myślę ,że warto się zastanowić :)

st-power

Opcja dobra, ile od osoby chcą za grilla? Myslę,że warto. Pytałeś może czy mają na terenie parking byśmy mogli tam wjechać wszyscy?
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

weksla

Ja też jestem za. Jaknajbardziej. A w ięcej osób do domku tez się wbije:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

Jutro z rana zadzwonie i wypytam dokładnie o grilla.
Jeśli chodzi o miejsca parkingowe to myślę ,że nie będzie problemu ze względu na restauracje i jeziorko ;)

MAG

U mnie nocleg odpada, ale grill być może jeszcze ujdzie (zależy od godziny).

Na 90% będę jechał najpierw z samego rana do Poznania na wymiane panoramy, a dopiero potem na zlot, lub ewentualnmie, jesli wymiana nie będzie mozliwa w sobote, to najpierw do Łodzi na zlot, a dopiero później będę tylko odbierał dach z Poznania żeby zamontowac go po powrocie do Gdańska...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

fabio210

Czy z noclegiem czy bez, miło będzie się spotkać, co do grilla można odpalić małego na parkingu...

steveno

Popieram gokardy  a potem na spokojnie grill pogaduchy a kto chętny to bro itp
Do przodu!!!

sseebbaa1

Wyśmienity plan!

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

SAGAL

spoko plan niech warszawa ustali miejsce spotkania abyśmy razem ruszyli do łodzi ja w tym tygodniu bede wiedział dokładnie kiedy wrócę
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

sseebbaa1

Jeżeli nie wypali z organizacją grilla przez czynniki zewnętrzne :) to zobowiązuję się przywieźć grilla.
W hipermarkecie widziałem taki ledwie stojący (ale na raz wystarczy) za całe 16 zł :D
Dokupię węgiel za kilka złotych i wyjdzie łącznie taniej jak porządny jednorazowy grill.
A potem go beznamiętnie porzucę...


Ale czekam od Was na informację, czy to będzie potrzebne.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

steveno

Cytat: sseebbaa1 w 26.06.2015, 10:34
Jeżeli nie wypali z organizacją grilla przez czynniki zewnętrzne :) to zobowiązuję się przywieźć grilla.
W hipermarkecie widziałem taki ledwie stojący (ale na raz wystarczy) za całe 16 zł :D
Dokupię węgiel za kilka złotych i wyjdzie łącznie taniej jak porządny jednorazowy grill.
A potem go beznamiętnie porzucę...


Ale czekam od Was na informację, czy to będzie potrzebne.
Myśle ,że warto. Ja mogę siedzieć przy grilu:) W końcu były kucharz :) Kwestia jeszcze Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.mięsa.To myśle ,że niech każdy weżmie z góry dla siebie i będzie gitara.
Do przodu!!!

fabio210

Potrzeba matką pomysłu. Się poradzi coś jak nie.grill to.w.centrum się na nosi drzewa i ognisko się rozpali...  ;)

yayko

ja tam w marketach po 2 zł grille widziałem do wypożyczenia :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


MAG

Padłem ...


Dobrze, że akurat kawy nie piłem, bo czysciłbys ekran ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Lymok

Cytat: sseebbaa1 w 26.06.2015, 10:34
Jeżeli nie wypali z organizacją grilla przez czynniki zewnętrzne :) to zobowiązuję się przywieźć grilla.
W hipermarkecie widziałem taki ledwie stojący (ale na raz wystarczy) za całe 16 zł :D
Dokupię węgiel za kilka złotych i wyjdzie łącznie taniej jak porządny jednorazowy grill.
A potem go beznamiętnie porzucę...



Ale czekam od Was na informację, czy to będzie potrzebne.

Dobry pomysł, popieram.

Cytat: caqerr w 25.06.2015, 16:42
Jutro z rana zadzwonie i wypytam dokładnie o grilla.
Jeśli chodzi o miejsca parkingowe to myślę,że nie będzie problemu ze względu na restauracje i jeziorko ;)

Dzwoniłeś, pytałeś co i jak ?

Cytat: steveno w 26.06.2015, 10:46
Myśle,że warto. Ja mogę siedzieć przy grilu:) W końcu były kucharz :) Kwestia jeszcze Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.mięsa.To myśle,że niech każdy weżmie z góry dla siebie i będzie gitara.

A może wszyscy skoczymy do jakiegoś marketu i się zrobi zakupy grupowe bo i tak pewnie gdzieś ktoś po coś pojedzie.

Nirimov / Dawid