Spot ogólnopolski 2015

st-power, 23.03.2014, 18:37 « poprzedni - następny »

weksla

No moze faktycznie lepiej zakupy zrobic,, szkoda że wcześniej z tym noclegiem nie wyszło
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lymok

Jeszcze jest czas, może coś się znajdzie, też wolałbym zostać :P
Nirimov / Dawid

caqerr

W poniedziałek dopiero będę dzwonił.
Dajcie znać ile osób jest chętnych na nocleg a ile na grilla. Bo dzwonie nie znając konkretów poza datą... ;)
Do poniedziałku dajcie znać kto jest chętny na nocleg a kto na tego grilla. ;)

Lymok

caqerr racja! Proponuje dopisywać się do listy do poniedziałku i będzie wszystko jasne.

SPOT  4 lipca (sobota) o godz.12 w Łodzi pod torem kartingowym Gokart Arena Łódź, ul. Smugowa 19.
Dotychczasowa lista osób :
01. st-power
02. sseebbaa1
03. MAG
04. fabio210
05. steveno
06. Tomasz
07. szaman696
08. Tigerbart
09. SAGAL
10  milo
11. caqerr
12. wilhelm
13. Lymok - nocleg, piwko, grill
14. weksla
15...?
Nirimov / Dawid

sseebbaa1

Cytat: caqerr w 26.06.2015, 16:23
Dajcie znać ile osób jest chętnych na nocleg a ile na grilla.

A nie jest tak, że wszyscy chcą grilla?
Każdy będzie chciał coś zjeść. Chyba :)

Osobną kwestią będzie nocleg i związane z tym dłuższe posiedzenie.

Zatem proponuję przyjąć, że wszyscy z listy reflektują na grilla, a określenia wymaga tylko zapotrzebowanie na łóżko. Zresztą chyba już 3 osoby takie zainteresowanie wyraziły. Ustal caqerr ile wyjdzie na osobę za grilla.

Piwko lub mocniejsze trunki nie będą wymagały już wcześniejszej deklaracji. Dokupi się na miejscu.

Ja niestety odpadam z noclegu
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

SAGAL

w sumie mogłbym zostać na nocleg ae to dam znać w pon ub wtorek
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

weksla

Szkoda Seba zrobiło by sie cos mocniejszego:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Nie podjudzaj mnie...
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

heheh nie podjudzam tylko tak myslę:D hehehe
Ja jak już jadę taki kawał to wolałbym się tez zabawić:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

Grill na 90%, nocleg w domciu w Gdańsku ...  ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

fabio210

Ja tam chyba wezmę kierowcę, przyszłą zonke...  ;-) mam rozwiązanie jak coś, w razie czego, można przemyśleć, nocleg, czy bez. Grill będzie.na.100 procent.  piszcie jak ogarnięcie jakiś nocleg piszcie.

st-power

Na grilla oczywiście się piszę i myślę,że wszyscy,bo coś zjeść trzeba :D Przyjedzie ze mną mój szwagier  (nick Misza) także proszę liczyć na grilla z mojej strony 2 osoby.
Z noclegu odpadam,gdyż niedzielę mam już zaplanowaną od rana,także muszę zjechać na noc do domu.
Zresztą chciałbym przypomnieć,że już dawno proponowałem zlot a nie spot,który odbyłby się wówczas przez cały weekend i z różnymi atrakcjami ;) Ale rozumiem od czegoś trzeba zacząć stąd na start jest spot jednodniowy :)

Koledzy jeszcze taka kwestia z racji,iż będzie nas trochę i w większości nie znamy się osobiście,więc fajnie by było zorganizować identyfikatory klubowe. Wystarczy najprostsza smycz z identyfikatorem na którym widniałoby logo forum oraz nick - ma ktoś z Was dojścia do takich rzeczy by to ogarnąć na dniach?
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

steveno

Kto będzie z płcią piękna bo się zastanawiam czy brać swoją połówkę czy nie ?

« Dodane: 27.06.2015, 15:32 »

Ps.Tam ma agencje reklamowa jak pamietam spytam się o smycze itp
Do przodu!!!

sseebbaa1

Cytat: st-power w 27.06.2015, 14:42
Koledzy jeszcze taka kwestia z racji,iż będzie nas trochę i w większości nie znamy się osobiście,więc fajnie by było zorganizować identyfikatory klubowe. Wystarczy najprostsza smycz z identyfikatorem na którym widniałoby logo forum oraz nick - ma ktoś z Was dojścia do takich rzeczy by to ogarnąć na dniach?
Ja nie widzę tu problemu. W takich sytuacjach od razu na początku spota zastrzegam sobie prawo późniejszego dopytywania o imiona i nicki.
I w trakcie spota zdecydowanie z tego prawa korzystam :)

PS. Mam specjalną koszulkę na spota, która powinna jednoznacznie mnie identyfikować z autem. Identyfikator dla mnie zatem niepotrzebny :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Lymok

27.06.2015, 17:54 #224 Ostatnia edycja: 27.06.2015, 17:56 by Lymok
Ja przyjadę na zimówkach i jak nie po kolorze felgi to po drzwiach mnie rozróżnicie :D

P.S. koszulka z własnym nadrukiem na allegro kosztuje ok. 30 zł z przesyłką tylko czy w ciągu tygodnia dadzą radę zrobić i rozesłać.
Nirimov / Dawid