Spot ogólnopolski 2015

st-power, 23.03.2014, 18:37 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Cytat: caqerr w 01.07.2015, 14:46
Dużo zależy od toru, w Sosnowcu masa jest też zaletą i kleber który waży 1/2 tego co ja ma czasy niewiele lepsze ode mnie... :D

W Łodzi ten tor jest pod dachem, a więc zapewne będzie bardzo kręty. To na takich torach masa nie przeszkadza tak bardzo (nie ma długich prostych z rozpędzaniem się, gdzie lżejsi zdobywają szybko przewagę).
Zobaczymy! Myślę, że i tak będzie super zabawa na nieznanym torze, nawet jak ostatni przyjadę :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Cytat: weksla w 01.07.2015, 13:09
Caqerr to gdzie się ustawiamy? Wilhelm jedzie bo nie daje znać


Gdzieś się zgadamy, to jest najmniejszy problem.
A wilhelm, heh żyje we własnym świecie :D . Sam nie wie jeszcze czy w 100% da rade pojechać...

weksla

Dzwonie do niego ale nie odbiera....taaa
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

Taaa, weź się do niego dodzwoń... :D
Wczoraj z nim pisałem, w sobote niby ma się dowiedzieć czy jedzie :D

« Dodane: 01.07.2015, 15:46 »

btw, o tej godzinie to on pewnie jeszcze śpi :D

weksla

A u mnie tez nie było pewne czy pojade bo swojego czarnucha odbieram dopiero dziś wieczorem i to z Pszczyny:D

Mam nadzieję że będzie wszystko fungowac jak należy:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

SAGAL

no ja już jutro ładuje towar na PL także piątek rozładunek i sobota Trasa  Zlocik :D jak by ktoś miał kominiarke użyczyc to bede wdzieczny chyba że są tanie to kupie sam
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

steveno

Wilhelm weź Carlos zgarnij po drodze ;) Ps domek z grillem i miejscem na fury zarezerwowany .
Do przodu!!!

wilhelm

Carlos chyba nie da rady :( Ja wchodze w gokarty i być może domek :P

MAG

Niestety odpadam.
Po pierwsze prawdopodobnie moje problemy z kolanem sa dużo poważniejsze niż początkowo myślałem, a po drugie musze byc w sobote w Gdansku :(
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

Wilhelm daj znać to spotkamy się gdzieś na trasie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

gucior55

witam
będę przelotem to wpadnę o ile mogę ?

Tigerbart

Skoro Maciej nie jedzie to ja jadę już jutro. Przekimam u kuzyna w łodzi i wpadnę prosto na spot. Niestety nie mogę sobie pozwolić na gokarty finansowo ale nie jest to żaden problem, nie to jest ważne.

steveno

Cytat: gucior55 w 02.07.2015, 10:40
witam
będę przelotem to wpadnę o ile mogę?
Zapraszamy.

« Dodane: 02.07.2015, 13:58 »


Carlos chyba nie da rady :( Ja wchodze w gokarty i być może domek :P
[/quote]
Paker jeden ...trudno więcej dla nas:)
Do przodu!!!

JAM

Panowie, życzę wszystkim dobrej zabawy na torze i przy grillu!!! 8)
Bardzo żałuję, że nie mogę sie pojawić w Łodzi. Muszę niestety być w sobotę i niedzielę w Warszawie. :(
Mam dyżur pod telefonem w redakcji i musze być mobilny bo jak zadzwonią żebym coś zrobił to trzeba bedzie ruszyć dupsko i popracować. Wakacje się zaczeły i nie ma mnie kto zastąpić. Celowo nie wspisywałem się wcześniej, żeby nie robić popeliny ale dziś już wiem na 100%, że musze być w Wawie w ten weekend.
Niech moc będzie z Wami! Cykajcie fotki :)


caqerr

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





Ciekawe w jakim stanie dojedzie na Łódź... Mówisz Weksla,że jedziesz przodem i muchy zbierasz? :D