Spot ogólnopolski 2015

st-power, 23.03.2014, 18:37 « poprzedni - następny »

Lymok

Ja nie miejscowy, na szybkiego taką znalazłem :P
Nirimov / Dawid

wilhelm

Muchy dają +50 do lansu :P

SAGAL

Już się jaram tylko weźcie aparat i dobrą kamerę trzeba dużo materiału nakręcić aby powstał nasz 1 film plus zdjęcia
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Lymok

Mam znajomego ktory montuje takie rzeczy :-P zaglądam do niego jak cos
Nirimov / Dawid

SAGAL

Spoko gadaj z nim
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

elf

Okej, spać na pewno nie będę, bo teściowa na weekend przyjechała... ale nie będę też sam - młody szwagier ze mną przyjedzie. Może jakieś piwko w ośrodku, a szwagier by potem wracał ;)

steveno

Cytat: elf w 03.07.2015, 09:51
Okej, spać na pewno nie będę, bo teściowa na weekend przyjechała... ale nie będę też sam - młody szwagier ze mną przyjedzie. Może jakieś piwko w ośrodku, a szwagier by potem wracał ;)
:)I tak trzymać

« Dodane: 03.07.2015, 10:39 »

Cytat: Tigerbart w 02.07.2015, 22:53
Wkurza mnie to, że nie przyjadę autem w stanie, w którym chciałbym, aby było (gwint i inne), mam niedosyt ;)
Jak każdy.

« Dodane: 03.07.2015, 10:42 »


P.S. Koledzy jak jest z tym grillem, dograliście wszystko  - przygotują go dla nas? Ile kasiorki za to? Czy tylko tyle,że mam udostępnią a rzeczy na grilla sami będziemy musieli ogarniać?
[/quote]

Grill jest na miejscu. Kiełbaskę itp wolał bym kupić wcześniej kwestia czy w tym upale dotrwa. Może 2 osoby w trakcie albo wszyscy chętni na grila wpadna na market i w 30 min kupią co chą?
Lepiej zarezerwować sobie więcej czasu :)
Do przodu!!!

Lymok

Lepiej kupić na miejscu, nie będę kiełbasy wiózł przez pół kraju :-P wystarczy że się wiozę :-P
Nirimov / Dawid

weksla

Dokladnie. Źarcie na miejscu:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

SAGAL

A może panowie wziąć lodówkę turystyczną z zamrozonymi wkładkami
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Lymok

03.07.2015, 15:54 #310 Ostatnia edycja: 03.07.2015, 18:18 by Lymok
Od razu informuje że mogę się spóźnić bo wyszło mi jeszcze pojechać w jedno miejsce...

Przydałby się jakiś kontakt z kimś co bym nie krążył bez celu w razie gdybym się spóźnił :-P
Nirimov / Dawid

KrisSz

Przyjdę nieumytym ;-)
Pozdrawiam

K

weksla

Podwarpie która godzina 9:30????
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

kurde, tak wcześnie ? :D

« Dodane: 03.07.2015, 19:44 »

navi pokazuje ~2,5h drogi...
Dobra, 9;30 podwarpie. Podeśle Ci na priv nr tel.

yayko

Miłego  spotu  życzę  :)