[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

T

Cytat: qualin w 16.01.2017, 21:56Zastanawiam sie jeszcze czy ni ezamowic zderzaka na tyl z otworami na 2 wydechy i lotki na klape
Zderzak to bardzo dobry pomysł, biorąc pod uwagę, że resztę masz z ST. Natomiast lotkę kupiłbym oryginalną, jest porządnie wykonana i pasuje do reszty. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

qualin

W sumie to mi po glowie chodzi taka lotka: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.mondeo-st220.de/galerie/bilder/bild-1352.jpg

qualin

19.01.2017, 12:20 #407 Ostatnia edycja: 19.01.2017, 15:53 by qualin
Cytat: Bobson w 16.01.2017, 22:02Zderzak na tył i lotka - piszesz o zamówieniu z ASO? Jak tak podaj proszę cenę tych gratów ;)
Lotka, zderzak + listwa ok.  3600 zł.

Zderzak bez otworow PDC - 2800
Zderzak z otworami na PDC - 3200
listwa - 300

To są ceny po rabacie.
Dzisiaj pytałem o samą lotke to kosztuje 1100 zł :D hehe

qualin

Odpuscilem zakupy w ASO i kupilem lotke z wlokna szklanego wzor fabryczny. Chce zmienic TYLNY  zderzak, ale cholera jak na zlosc nigdzie nie ma uzywek :/

qualin

W koncu jakies sensowne auto zastepcze :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Rakieta 1.0 EB i cale 125 KM :) ale spalanie calkiem spoko bo po miescie 6,7 :)

qualin

Prawdopodobnie juz w piatek odbieram Mondeo z serwisu :)

Koszt za calosc naprawy 10500 zl (usuniecie rdzy i wgniecen, malowanie 16 elementow, nowy zderzak przod, nowe nadkole wewnetrzne, nowe slizgi zderzaka, nowe parapety okien, nowe emblematy forda, nowa lotka na klape, polerka reflektorow i halogenow, powloka kwarcowa na cale auto, uzywane blotniki przednie, uzywane drzwi, uzywana nakladka progu, uzywana maska, uzywane klamki zewnetrzne).
W aso zaplace 9300 zl, reszta to koszt uzywanych elementow.

wild_weasel

Dobra wiadomość wreszcie! :D
16 elementów??? Nie doliczyłem się tylu  :stupid:

qualin

Policz zaślepki wszystkie itp ;)

wild_weasel

...i każda część x300zł ;) W pakiecie ST się tego nazbiera. Dobrze, że mój malarz nie stosuje takich przeliczników.
Kwarc na auto też w ASO?
To co Ty teraz będziesz robił przy samochodzie? :)

qualin

Tak kwarc tez w ASO, 500 za taka przyjemnosc sobie zycza.
Troche do zrobienia bedzie jeszcze przy aucie. Na wiosne wpadnie wiekszy IC i program nowy. Moze sie pokusze o zmiane hamulcow i caly czas szukam tylnego zderzaka od st220 :P

MAG

Cytat: qualin w 07.02.2017, 18:23
...
W aso zaplace 9300 zl, ...
AC to pokrywa, czy zaszalałeś...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

qualin

Z AC dostałem 6900 za szkodę całkowita.

qualin

Dzisiaj prawdopodobnie będę miał odbiór. Wczoraj położyli pierwsza warstwę kwarcu. Dzisiaj kolejne dwie i prawdopodobnie popoludniu odbiór :) już się doczekać nie mogę :)
Jeszcze wczoraj byłem w serwisie to kierownik nie chciał mi pokazać auta. Mówił, że woli pokazać jak będzie skończone i dopieszczone żeby był lepszy efekt :)

qualin

Mondeo odebrane :) nówka sztuka ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


orzel_man

Nooo... sweeet;)
Cieszy taki odbiór.
Tylko sie cieszyć teraz.