[Mondeo] MKIII 2.2 TDCi ST [qualin]

qualin, 07.04.2014, 19:30 « poprzedni - następny »

WojtasS

szczerze to dziwna sytuacja, a co na to koleś od którego kluczyk kupiłeś?


Cytat: xmen w 22.08.2015, 17:40jak masz imo już w tym kluczyku to możesz go sam zakodować Smiley ja tak robiłem

przekręcasz kluczyk w pozycje zapłonu 4x w ciagu 4 sekund
usłyszysz takie pik z okolic konsoli
teraz nacisnij jakis ( jednocześnie ) przycisk na kluczyku  w tym co w stacyjce i tym co masz do zakodowania trzymając go w miare blisko
powinno byc tez pik

no i na koniec odczekaj 20 sek i nic nie tykaj lub
przełącz kluczyk w pozycje zapłonu i potem wyjmij juz kluczyk

i powino być ok pod warunkiem ze w tym kluczyku już jest pestka czyli imo


tym sposobem zakodujesz tylko  centralny zamek, żeby zakodować immo trzeba mieć wszystkie kluczyki i trochę inna kombinacja - przynajmniej u mnie tak było ;)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

qualin

Jeszcze nie pisałem do gościa od którego kupiłem. Facet co mi programowal włożył immo takie jak w fabrycznym kluczyku. Jest trochę większe od tej pastylki co siedziała w środku i jest ze szkła na zewnątrz a nie plastiku.

Tigerbart

Gdzie programowałeś kluczyk?

Pytam by myślę o wymianie klucza na ten z JAGa ;)

qualin

W Wejherowie na dworcu jest koles co ogarnia dobrze temat i tam robilem.

qualin

Wersja zimowa :P
Trzeba bylo nabyc nowe ogumienie na zime i wybor padl na oponki Kleber Krisalp HP2 205/55 R16 w cenie rowno 1000 zl
Przemalowalem tez stalowki na czarny mat bo byly juz w stanie oplakanym :)
Musialem tez wymienc rure od IC do EGR bo sobie postanowila peknac w efekcie czego auto nie mialo sily jechac. zamiennik kosztowal cale 74 zl z przesylka :P
Mondeo dostalo takze nowy weglowy filterek kabinowy oraz zostala odgrzybiona klima ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak wodac z lusterek juz zniknal plastilak i niestety wcale nie jest latwo sciagnac to dziadostwo :/ Przez zime musze to zdjec z felg i az mi sie slabo robi jak pomysle ile z tym bedzie roboty :/

Tigerbart

Widzę że dałeś radę wjechać na parking Manhattanu wiec nie będzie kłopotów w zimie że za nisko siedzi :)

qualin

To parking w moim bloku :P

yayko

Qualin jaki masz gwint? I jak z komfortem taczka?

qualin

Panie jaki gwint :P cały czas mam zawieche TA Technix 50/50 ;) Komfort jest ok, trochę sztywnej jak na serii ST.

@Tigerbart co do parkingów to odradzam wjazd do Madisona. Prawie sie tam powiesilem autem przy samych szlabanach. Myślałem,  że nie przejade.

Tigerbart

Nie nie, nie ma mowy - wjeżdżam tylko ewentualnie do Carrefoura i Tesco. Do reszty to zostawiam auto przy Lidl, netto czy biedronce.

yayko

Dasz mi namiar na tą zawieche :)

qualin

Cytat: yayko w 24.11.2015, 15:10
Dasz mi namiar na tą zawieche :)
Prosze bardzo: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cardesign-tom.com/pl/ford/5696-zawieszenie-sportowe-ta-technix-ford-mondeo-turnier-typ-bwy-50-50mm-poza-nivo.html
Zawieszenie jest wysylane z Niemiec. Przesylka byla u mnie po kilku dniach od oplacenia.
Jednak nie sprzedajesz STeka? :P

qualin

Odwiedziny w rodzinnym miescie ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


tomekka


Tigerbart

Przyczajony tygrys, ukryty smok ;)