Osłona przegubu (wewnetrzna) FOCUS ST

czita1622, 25.06.2014, 17:33 « poprzedni - następny »

czita1622

Czy ktoś wie gdzie mogę dostać wewnętrzną osłonę przegubu do ST-ka ? Pytałem po sklepach to mówią że jest tylko w ASO  a cena to ponad 300zł  :/ co wydaje mi się ogromna przesadą.

TAM

Hehe,
dobrze mówią. Właśnie dzisiaj do mnie przyszła... z UK. Jest z tym totalna kicha, nie ma żadnych zamienników, a przeszukałem setki sklepów i warsztatów w większości państw UE. Z przesyłką wypadło około 260 zł, ale w komplecie są 2 osłony (wewnętrzna i zewnętrzna), komplet opasek zaciskowych, smar w torebkach i jakieś inne duperele, nie zdążyłem dokładnie obejrzeć. Jest to więc już coś. Ale steveno wpadł na pomysl żeby popytac w częściach do Volvo... może C30?

walec

26.06.2014, 00:10 #2 Ostatnia edycja: 26.06.2014, 00:12 by walec
Ja proponuję zawieść półosie do sulejówka Auto Przegub.
Mi wewnętrzne strzeliły jedna na hamowni druga na drodze i chłopaki dobrali mi od bodajże touareg'a.
I nie sa  miękkiej gumy bo takie wysadziłem po 3 km przy prędkości ok 200km/h
Te moje są wykonane raczej z tworzywa co eliminuje ich strzelanie przy dużej prędkości.
Cena u nich 100pln za sztukę z wymianą - oczywiście przywozisz wymontowaną półoś oni rozbierają przegub, wymieniają smar i zakładają nowa osłonę. ja wymieniłem obie wewnętrzne.
Zewnętrzne na razie dają sobie radę.
Edit:
Jak by ktoś do nich jechał to od razu powiedzieć żeby założyli te plastikowe a nie te standarodwe gumowe, z resztą chłopaki już przećwiczyli ten temat na moich półosiach.
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

czita1622

Dzięki walec za wiadomość :) skontaktowałem się z tą firma i wysłali mi co trzeba :) kosztowało mnie to jakieś 150zl z robocizną zamiast 350 za samą osłonę w ASO :)