[Focus] ST 225 3D Electric Orange

PyRsHaL, 14.09.2014, 23:14 « poprzedni - następny »

TAM

Teraz zdjęcia widać! Kto zamykał blok i na jakich częściach?

weksla

Tomku pisze na szybach pomarańczy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

TAM

Aaa, rzeczywiście, nie skojarzyłem :-)

PyRsHaL

Połowa długiego docierania za mną, noga świerzbi ale zdrowy rozsądek i portfel nakazuje oprzeć się pokusie - także w miarę możliwości, zgodnie z zaleceniami i limitami jeżdżę i docieram :)

Dzisiaj wpadły poliuretany na przód

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Po kilkunastu kilometrach wrażenia są następujące:
-nie zmienia się geometria podczas skręcania / przyspieszania / hamowania
-auto lepiej reaguje na ruchy kierownicą
-lepsze prowadzenie w zakrętach
-wcale nie jest gorzej niż na styranej gumie (mam na mysli komfort jazdy), powiedziałbym że nawet lepiej?

Następny krok - wkładka poliuretanowa w łapę od skrzyni :)
Plus w międzyczasie czekam na przybycie kilku paczek z gratami
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

vtec

nie lepiej wymienić całą łapę od skrzyni :)

weksla

Ale jaka jest różnica między wkładką a całą łapą poza ceną
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

thomas198

Różnica taka że na całej łapie będzie drżała cała buda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

TAM

Hm? Przyznam, że ja też nie łapię. Przecież ,,łapa" to tylko szkielet, liczy się to co w środku.

thomas198

Łapy typu vibratech przenoszą wibracje na budę, a dla tego ze jest to tuleja z pełną gumą i do tego tej gumy jest mało. Wkładka to inna bajka .
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

TAM

Cytat: thomas198 w 19.08.2016, 10:02jest to tuleja z pełną gumą i do tego tej gumy jest mało
Ciekawe, nie wiedziałem że tak to wygląda w przypadku całej łapy. Tym lepiej dla mnie – dawno temu skusiłem się na wkładkę Powerflex.

PyRsHaL

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

vtec

Cytat: thomas198 w 19.08.2016, 10:02
Łapy typu vibratech przenoszą wibracje na budę, a dla tego ze jest to tuleja z pełną gumą i do tego tej gumy jest mało. Wkładka to inna bajka.
nie wiem, mi to nie przeszkadzalo. po odpaleniu auta czuc roznice, w trakcie jazdy rowniez ;)

PyRsHaL

28.08.2016, 12:41 #267 Ostatnia edycja: 28.08.2016, 12:50 by PyRsHaL
Wczorajsze zakończenie sezonu w Pcimiu

Dzięki morhot za foto :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

PyRsHaL

Detale, detale, detale...

Przed:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Po:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

TAM

Prawdziwy fanatyk :-)