Sterowanie pilotem przy kierownicy w mdo przed liftem w radiu np 6000cd

weksla, 17.07.2010, 07:21 « poprzedni - następny »

weksla

hej
nabywając nowy produkt Blaupunkt TravelPilot EX (układ kabli jak w 6000cd) natknąłem się na problem nieumiejętności podpięcia sterowania przy kierownicy - Mój mondek ma instalację przedliftowa - tam były inne kostki, sterowanie przy kierownicy było puszczone taką żółtą kostką (osobną). W poliftach jest wszystko w jednej kostce.
Teraz nei wiem gdzie (w które piny w nowej kostce) te kable podpiąć, próbowałem już ale efektu żadnego. Wiem że jest to wykonalne. Może ma ktoś jakieś doświadczenia albo pomysły, ew. schematy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 17.07.2010, 07:21
Teraz nei wiem gdzie (w które piny w nowej kostce) te kable podpiąć, próbowałem już ale efektu żadnego. Wiem że jest to wykonalne. Może ma ktoś jakieś doświadczenia albo pomysły, ew. schematy
A engalski czasem tego nie robił? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club


weksla

Polarny daj spokój jego to można się prosić:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Oj, aż tak chyba źle nie jest. W każdym razie warto spróbować.

T

I jak weksla, poradziłeś sobie z tym pilotem?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club


weksla

teraz wszystko śmiga aż miło:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

To może któryś z Was by to opisał? Nigdzie w necie nie ma chyba opisu podłączania radia poliftowego do przedliftu, a na pewno wielu osobom się przyda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Weksla rozbieraj to radio i rób foty zeby byl przykład na forum zrób przy okazji jak wymienic radio poliftowe na przedliftowe :D:D:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Tomasz żebym to pamiętał:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 02.09.2010, 23:46
Tomasz żebym to pamiętał:)
To chyba tylko kwestia wtyczek, nie? Starczy narysować schemacik. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

tak trzeba poprzecinać piny w polifcie jest inna (większa) wtyczka, tu nie ma nic trudnego, jak będę wyjmował radio podłączając grzanie foteli to cyknę fotę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Kolory kabli w instalacjach się zgadzają także nie powinnien mieć problemu z tym nikt. No chyba, że jest daltonistą to być może schemat mu się przyda :D

weksla

u mnie były inne kolory niestety
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps