[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

yayko

można za 3.5k kupić 18 :)

weksla

Boxik myslę że jeszcze bedzie okazja:) Ostatnio nie miałem niestety czasu:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Dyskusję dotyczącą wagi felg, opon czy całych kół proponuję kontynuować tutaj:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4711.msg54587.html#msg54587

Kwestia wagi kół jest na tyle ciekawa, że warto stworzyć osobny temat - zapraszam do dzielenia się swoimi informacjami.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Myśłę że już nic nie będzie piszczeć

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fabio210

Good choice.  Jak dojezdze swoje, Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.też.na taki zestaw wymieniam. Jeszcze się zapytam, czy znasz kogoś kto robi adaptery pod zaciski?

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Klika smaczków żeby nudno nie było:)

19" Rs pięknie się jezdzi przy połaczeniu z eibahem i bulsteinem b6

Yellow stuff klocki przód

Ala RSowe wlociki na maskę aby się lepiej oddychało
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Boxik

Widziałem na żywo. Kozak :) Jedyne co pozostaje to przewózka :)

bishop

Powtórzę się ale ta foka jest świetna. Nie myślałeś o tym aby pomalować gril na czarno i jakiś czarno biały znaczek forda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

sseebbaa1

bishop - ale z wekslą się dobraliście!
...każdy ze swojego auta chce zrobić wersję stealth lub karawan :D


weksla - ja to bym takiego całkowitego czarnucha nie zdzierżył. Ale modyfikacje techniczne robisz w idealnym kierunku :)
Gratuluję!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

ST

18.03.2016, 11:42 #924 Ostatnia edycja: 18.03.2016, 11:49 by ST
U mnie przy biurze parkują właśnie obok siebie cztery czarne autka i wygląda to jakby zaraz mieli uczestniczyć w kondukcie pogrzebowym ;)
Zerknąłem bliżej na dwa z tych czarnych i każdą ryskę widać na nich bardzo wyraźnie...

weksla

No cóż każdy ma to co lubi. Ja kolorem nie jeżdzę. A cgarakter mam taki że nie lubię się wyróżniać. I policja mniej wie...i złodzieje itp. Tak ma być. Jedyna rzecz jakiej nie zrobie to felgi na czarno. Zostają takie jakie są.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

ST

18.03.2016, 12:57 #926 Ostatnia edycja: 18.03.2016, 13:09 by ST
Co do felg to jasne zawsze się lepiej prezentują, szczególnie przy nieco ciemniejszych autkach. Ciemne felgi optycznie zmniejszają wymiar, ale wcześniej też już Koledzy o tym wspominali.

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



8)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

Super!
Czarne koła to byłaby przesada - tak jest idealnie.

Osobiście bym ściągnął jeszcze znaczek ST i poszukał znaczki Ford z czarnym tłem.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

yayko

Rozpierdol jednym słowem :)
I wreszcie czysty :)