[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

MAG

Swego czasu mialem pomysl na zakup C-Maxa i wsadzenia tam bebechow z ST, a pare tygodni temy widzialem pieknego Focusa w pakiecie sportowym z silnikiem 1,8 16V i gdyby miec kasiorke, to takiego kombiaczka z bebechami RS sobie zrobic - mniam mniam...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

ethernal

Ja przez chwile myślałem, żeby kupic Mondeo Mk4 z padniętym silnikiem i wsadzic do niego 5.0 V8 z Mustanga :D Ale jak skonsultowałem z firmą od swapów koszty i przeróbki to odechciało mi się :P

weksla

Pyzo to auto w pl? 
No to mamy zbliżoną moc heheh można się zmierzyć,  chociaż trumna pewnie cięższa.  Ale projekt zajebisty
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Pyzo

Nie. W DE jest. Moja inspiracja do stworzenia Focusa RS Kombi MK3 ;)


Getapatalked
...we are standing here, at the edge of time...

paweleczek666

Cytat: Pyzo w 20.04.2016, 10:14
Przyblizona moc na tym setupie ktory tam siedzi i sofcie od pumaspeed.
Auto nie bylo hamowane.

To kiedys byl zwykly 1.6 - teraz ma bebechy z RSa



Getapatalked

Która szanująca się firma robi dużo w aucie i nie hamuje go? Albo chociaż użytkownik? Na hamownie już nie starczyło?

Pyzo

Poczytaj najpierw o PumaSpeed a potem takie farmazony pisz.
Ja tez mam soft w aucie i nie bede hamowal auta. Mam logi ktore sa wysmienite, auto pieknie jezdzi - szkoda mi czasu na hamownie.
Nie jaraja mnie cyfry i wykresy. Bo zeby To bylo miarodajne, trzeba by bylo wszystkie auta hamowac w takich samych warunkach...
...we are standing here, at the edge of time...

weksla

Hehe ja seojego na Pumie... też jeszcze nie hamowalem...  Wiem tylko że jedzie zajebiscie i barazie starcza
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Czas troszeczkę upgradeować dolot.  Wpada pucha Mountune.  W końcu dziś dzień dziecka a to taki prezent

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Oddycha pełnym płucem w końcu

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko


bishop

Ta siatka na dole wygląda słabo ale rozumiem zamiar. Nie ma czegoś podobnego jak w górnym grilu?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

weksla

No coż ja chciałbym aby górna wygladała jak dolna ale nie da się
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Dolna kratkę się da tak zrobić mustang z Krk taka ma kupujesz 2 obcinaczy spawasz ze sobą i gotowe
Do przodu!!!

weksla

Wolę jednak tą którą mam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Troszkę zmian wizualnych

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Z wewnatrz wpadł jednomasowy zestaw sprzęgła oraz hybrydowe półośki więc już nie ukręcę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps