[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

weksla

Thomas "siedzi" zacnie:D
Co masz za amortyzatory?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

thomas198

Bilstein B6 , przód ST tył RS.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

weksla

Ano dlatego mam Twoje tylne. Zrozumiałe:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

snafu

Wracając do emblematów. Jak je najlepiej zdejmować? Nie zostają ślady?

weksla

Snafu, trzeba odkleić, najlepiej podgrzać suszarką i zejda same, potem umyc jakims alkoholem klej, ewentualnei jakby była różnica w lakierze wypolerować, nie będize nic widać.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

szaman696

Hmm może i ja bym się skusił cały czas się waham czynie będę żałował na dziurach

weksla

Szaman tak jak pisałem wcześniej jeżdze na tej konfiguracji w mondeo mk3 już ze 4 lata i jest lala:)
bierz póki sa:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

20.02.2015, 03:19 #262 Ostatnia edycja: 20.02.2015, 03:28 by wilhelm
Cytat: Kris1976 w 17.02.2015, 23:01ja też chorowałem na in-pro...ale...się wyleczyłem.

A moja foczka ma Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.in.pro od nowości i tylko jeden poziomy pasek w kierunkowskazie nie świeci (jak kupiłem auto 3 lata temu to już tak było). Z daleka bez różnicy :)

« Dodane: 20.02.2015, 03:28 »

Cytat: szaman696 w 19.02.2015, 23:53Hmm może i ja bym się skusił cały czas się waham czynie będę żałował na dziurach

Przejeździłem 2 lata i wróciłem do serii :) Na dziurach, progach, krawężnikach trzeba uważać żeby nie zahaczyć zderzakiem albo podwoziem... Za to do śmigania po autostradach, idealnie równych drogach albo po torze bym się nie zastanawiał tylko brał. Z prokitem niby lepiej wygląda i lepiej trzyma się w zakretach, ale na kiepskich drogach jest za twardo i wszystko się trzęsie/telepie :D
Aż dziwne, że w moim wieku piszę takie rzeczy :P

Do rzeczy :D Zadaj sobie pytanie czy czesciej robisz np. trasy z duza predkoscia gdzie fajnie jak auto nie buja sie w zakretach i sprawia wrażenie stabilnego, czy smigasz glownie po mieście i szybciej pokonasz droge z jednego konca na drugi lub zaparkujesz na wyzszym zawieszeniu :D

Kris1976

20.02.2015, 12:39 #263 Ostatnia edycja: 20.02.2015, 12:41 by Kris1976
Wilhelm nie mieszaj chłopakowi.
Cytat: wilhelm w 20.02.2015, 03:19ale na kiepskich drogach jest za twardo i wszystko się trzęsie/telepie Cheesy
o 5 %  bardziej jak na serii  :stupid:



« Dodane: 20.02.2015, 12:41 »

Cytat: wilhelm w 20.02.2015, 03:19lub zaparkujesz na wyzszym zawieszeniu Cheesy
ja nie wiem gdzie Ty parkujesz !? jak masz krawężnik przy parkowaniu to podjeżdżasz tyłem  i się mieści.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

szaman696

Podejrzewam że spore znaczenie mają też opony

weksla

Koledzy wymieniłem dzis zawór DV, ne należało to do najprostszych operacji pod względem dostepu i komfortu pracy, ja ze swymi grubymi łapami nie dałbym rady, naszczescie mam chudego kolege heheheh
Tak czy siak zawór wymieniony, auto odpaliło i jeździ dobrze, co prawda nei sprawdzałem go w całym zakresie obrotow bo do domu miałem 2 km i nie nagrzalsię prawie wcale, ale wydaje mi się że iut lepiej reaguje na gaz. Nie wiem czego mialem się spodziweać po wymiane zaworu ale zostął wymieniony.
Do pelni szczęści zostyaje mi wydech, ale już ustalone auto odstawiam na tydzień 1 marca, po okoo 5 dniach odbieram i juz tylko HekoD:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Raczej na serii pod DV nic nie poczujesz, ale to dobry mod pod przyszłe wirusy
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Dośc dawno nic nie pisałem, autko poszło na wydech:
Sprawy się mają tak:

wydech kompletny 2,5'' zrobiony w GTPerformance
bez kata, z tlumikiem srodkowym
DP zostawiony oryginalny (brak możliwości odkręcenia srub) bez wyciągania turbo:(

Wydech cichy porównywalny do serii, a nawet może ciut cichszy.

Fotki poglądowe robione na szybko telefonem:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jutro dzień sądu ostatecznego u Heko...
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

custom

Wydech ladny trzymam kciuki za wynik

TAM

Gratulacje, wygląda bardzo ładnie, ale DP MUSISZ wymienić, niestety. To psuje całą ciężką robotę...