[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

weksla

Giziu hhehe bracie:) Dlaczego w złym miejscu? Masz lepszy pomysł?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Zdecydowanie w złym. Daj wyżej (na wysokości emblematu forda) i delikatnie bardziej w lewo. Zobacz, jak jest w RS.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

GIZIU

Dokładnie, tak jak Tomasz napisał. Wyżej i trochę w lewo. Najlepiej tak jak u mnie :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Przełożylem logo z grilla, myslę że teraz ok. Za jakiś czas auto idzie na renowację lakieru. Bo niestety ale poprzednik bardzo zaniedbał lakier (malo tego ewidentniepo samochodzie skakał pies lub jakis inny zwierz). Mam nadzieję że dobra polerka i będize ok.

Kilka fotek poglądwych:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Acha zastanawiam się czy nie wywalić napicu focus przy polerce auta?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

16.03.2015, 08:49 #334 Ostatnia edycja: 16.03.2015, 08:51 by MAG
Ja bym tam wywalil nie tylko napis Focus, ale i oba znaczki ST....

Jesli znaczek ST to mus, to chyba bardziej by mi sie widzial w dolnym rogu wlotu w zderzaku...



btw - tylny dyfuzor daj w czarny mat (folia albo plastidip), a znaczki Ford na takie z czarnym tlem (sam chce tak u siebie zrobic)


btw 2 - opony masz 225/40? bo strasznie duze sie wydaja...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

bishop

Cytat: MAG w 16.03.2015, 08:49Ja bym tam wywalil nie tylko napis Focus, ale i oba znaczki ST...
Dokładnie, też bym poszedł tę drogą. Szkoda że jakoś prosto nie można się pozbyć znaczka forda z grilla. Patent z otwieraniem maski przez kluczyk jest dla mnie chorym pomysłem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Kris1976

Nie kumam tego zdejmowania znaczków... czemu?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Sleeper style ...

Jak bylem mlody, to po zrobieniu swapa w swoim Escorcie z 1,6 90KM na 1,8 130KM przykleilem ori napis XR3i, bo z takiej wersji mialem silnik (plus pare innych gratow), ale od kilku ladnych lat wole auta bez oznaczen sugerujacych wieksza moc i dlatego od czasu ST200 we wszystkich kolejnych autach sciagalem napisy (w ST200 z klapy i V6 z blotnikow, w ST220 z klapy, w RS2000 z klapy, w S-Maxie 2,5T z drzwi)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

yayko

bo zawsze musi być to zaskoczenie :)
tak jak ja planuje zamiast ST220 przykleić TDCI :D

skoti79

Cytat: MAG w 16.03.2015, 09:13
Sleeper style....

Jak bylem mlody, to po zrobieniu swapa w swoim Escorcie z 1,6 90KM na 1,8 130KM przykleilem ori napis XR3i, bo z takiej wersji mialem silnik (plus pare innych gratow), ale od kilku ladnych lat wole auta bez oznaczen sugerujacych wieksza moc i dlatego od czasu ST200 we wszystkich kolejnych autach sciagalem napisy (w ST200 z klapy i V6 z blotnikow, w ST220 z klapy, w RS2000 z klapy, w S-Maxie 2,5T z drzwi)

To jeszcze wydech wymień, na taki z jedną rurą :D, wtedy napewno nikt się nie skapnie

MAG

Skoti - ale ja sie powaznie nad tym zastanawiam (o czym pare razy juz tu pisalem) czy wtedy gdy bede zmuszony robic wydech (zapewne w przyszlym roku najszybciej) nie pojsc wlasnie w taki jednostronny wydech ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

szaman696

Kombinujecie na siłę. 2 rurki są super

custom

ja tez popieram
2 lufy są super  :evil:

PyRsHaL

Cytat: MAG w 16.03.2015, 08:49Jesli znaczek ST to mus, to chyba bardziej by mi sie widzial w dolnym rogu wlotu w zderzaku...

Górny grill wydaje się ciut zbyt wąski, a w zderzaku wygląda cool :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

weksla

Opony to 225/40 Continentale 5. Nie wiem czemu się wydają takie kapcie. W lecie prokit + B6 to będzie lepiej. Tylko boję się że coś pourywam jak za nisko siądzie. Focus raczej ściągnę ale ST zostaje.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps