[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

vtec

zawsze można jezdzic na slicku, przecież cata nie masz, także jak coś dowod i tak zabiorą ;)

lolomanolo

Slicki nie mają homologacji e, w razie wypadku po Tobie. Brak kata w tej samej sytuacji nic Ci nie robi, dopóki ubezpieczyciel nie udowodni, że miało to wpływ na zdarzenie.

vtec

to fakt. tych Nm wydaje się troszkę za wiele, ale to już wlasciciel w drodze eksploatacji wypowie się pewnie za jakiś czas.
brakuje jakiegoś filmiku i opisu wrazen z jazdy ;)

weksla

No vtec NA RAZIE średnie warunki drogowe na dobry filmik☺
I dotego opona zimowa 17" 205/50 nie robi zbytnio roboty☺
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Chyba niezbyt dobrze wygląda

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

vtec

na tym hamowales - opona zimowa 17" 205/50 ?

MAG

A co to ma za znaczenie na hamowni?
O ile opona ma prawidlowy rozmiar (a tutaj ma) i odpowiednio wysoki indeks predkosci, to nie ma to zadnego wplywu na wynik...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

TAM

Zgadza się. Tylko mocniej i dokładniej trzeba przymocować samochód, żeby nie ślizgał się na rolkach.

weksla

Niestety na tym. Chciałem hamować na letnich. Ale zrezygnowałem bo mógłbym nie dojechać do Heka. Zmieniłem na zime dzień przed. Jesli opona ma indeks prędkości V. A takowy moja ma. To nie ma problemu. Rozmiar opony również jest prawidłowy. W żadnym wypadku nie ma to wpływu na wynik.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

A co powiecie na to? Bo ja sam już nie wiem i mam mieszane uczucia.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bishop

Cytat: weksla w 09.01.2016, 19:07Bo ja sam już nie wiem i mam mieszane uczucia.
Montuj!
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

TAM

Brzydko to wygląda... Według mnie nie montuj :-)

T

09.01.2016, 20:28 #867 Ostatnia edycja: 09.01.2016, 20:29 by Rijndael
Montuj, nie wygląda źle na czarnym, a silnik Ci za to podziękuje. :) W końcu to nie tylko ozdoba.

« Dodane: 09.01.2016, 20:29 »

PS Ja bym jeszcze pokombinował z powycinaniem tego "plastra miodu" koło rejestracji. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TAM

Cytat: Tomasz w 09.01.2016, 20:28Ja bym jeszcze pokombinował z powycinaniem tego "plastra miodu" koło rejestracji
W przeciwieństwie do rzeźby z otworami na masce to ma sens, i co ciekawe, jest to bardzo proste :-) Ja tak zrobiłem.

weksla

Tam z łaski swojej wrzuć jakąś fotkę jak to zrobileś☺
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps