[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

T

Cytat: TAM w 09.01.2016, 20:48W przeciwieństwie do rzeźby z otworami na masce to ma sens, i co ciekawe, jest to bardzo proste Smiley Ja tak zrobiłem.
Dlaczego wyloty w masce nie maja sensu? Oczywiście tego osobiście nie testowałem, ale teoretycznie mają sens i to duży.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yayko


PyRsHaL

09.01.2016, 23:46 #872 Ostatnia edycja: 10.01.2016, 00:15 by PyRsHaL
Ja u siebie wymontowałem uszczelkę pod maską tą od strony podszybia i też działa :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

damiano

Ja bym montował dużo to daje a rzeźby praktycznie nie ma. Wycinasz dziury w masce i gotowe. A na pewno doda charakteru przed liftowi i uzupełni resztę modyfikacji  ;) .
Tune by CARS Upgrade

TAM

Cytat: Tomasz w 09.01.2016, 23:29Dlaczego wyloty w masce nie maja sensu?
Bo jest z tym straszna rzeźba, żeby to zrobić naprawdę porządnie (moża co prawda zrobić to w pół godzinyi diaxem, ale już widziałem takie przeróbki i wolałbym ich u siebie nie mieć). Poza tym przeciągu nie powodują, a ten sam albo lepszy efekt można uzyskać podginając uszczelkę przy podszybiu – coś jak napisal PyRsHaL, tylko nie aż tak radykalnie. No i moim zdaniem pasuje to dopiero do tak agresywnego wyglądu jaki ma RS, w innym samochodzie wygląda raczej śmiesznie, ale to już oczywiście moja subiektywna opinia :-)

sseebbaa1

Weksla odnośnie wyglądu, to zgadzam się z TAM-em.
Focus przedlift ma w sobie pewną taką staromodną obłość i gładkość kształtów, do której nie pasują moim zdaniem ostre nacięcia tych wlotów.
Przód FF przedlifta porównałbym trochę do przodu Nissana 350Z, który też ze względu na swoje proste linie i proste kształty reflektorów (w przeciwieństwie do 370Z) dobrze wygląda w czystej klasycznej formie, bez upiększeń. To moje dalekie skojarzenie, ale tak to widzę i czuję :D

Jeżeli pożądane przewietrzenie komory silnika możesz uzyskać za pomocą wspomnianej uszczelki, to wybrałbym taki ukryty sposób, aby dodatkowo nie psuć efektu sleepera 8)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Przemyślę jeszcze sprawę. Jesli bym sie decydował to na wiosn0ę. Kusi mnie trochę z jednej strony


A co do tej uszczelki to dajcie jakiś konkret. Albo fotkę najlepiej co i jak.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Tu mi się to podoba ba tej pierwszej fotce

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko


weksla

Dziś zdemontuję wygłuszenie maski
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

PyRsHaL

10.01.2016, 11:58 #879 Ostatnia edycja: 10.01.2016, 12:01 by PyRsHaL
Cytat: weksla w 10.01.2016, 10:21
A co do tej uszczelki to dajcie jakiś konkret. Albo fotkę najlepiej co i jak.

Proszę ;) Profesjonalnie zaznaczona kolorem czerwonym...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



W chłodniejsze dni widać jak ciepło ucieka :P
U siebie robiłem to żeby DVke było lepiej słychać także podwójny profit
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

ST

10.01.2016, 12:28 #880 Ostatnia edycja: 10.01.2016, 12:29 by ST
Cytat: weksla w 09.01.2016, 19:07
A co powiecie na to? Bo ja sam już nie wiem i mam mieszane uczucia.




A skąd pozyskałeś wloty?


weksla

Kupiłem kiedyś były na OLX za 100pln ale to podróby chińskie. Zle nie wygladają ale nie mają tych zaczepów co oryginały z Forda
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bishop

Cytat: weksla w 10.01.2016, 10:21Kusi mnie trochę z jednej strony
Z Twojego focusa sleepera już nie będzie, więc rób killera.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

ST

10.01.2016, 12:46 #883 Ostatnia edycja: 10.01.2016, 13:00 by ST
Cytat: weksla w 10.01.2016, 12:38
Kupiłem kiedyś były na OLX za 100pln ale to podróby chińskie. Zle nie wygladają ale nie mają tych zaczepów co oryginały z Forda
Ok, dzięki za info. Widziałem na Ebayu to bodaj zaczynają się od 15-stu funtów w górę, ale jak poprosiłem dwóch sprzedawców o nadesłanie fotki jak to wygląda z mocowaniem od spodu, to żaden pizduś nie odpowiedział...
A tu chyba nie w tym miejscu się wpasowały :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


fabio210

Jak nie zamontuje weksla, bym od ciebie odkupił, bo i tak będę zakładał, ale.Tylko jedną sztukę po prawej stronie, bliżej zbiornika wyrownawczego.