Kupię FOKE ST mk2 :)

malolat, 27.12.2014, 18:35 « poprzedni - następny »

malolat

Witam,jestem nowy wiec się WITAM:)  po paru tygodniach wybór padł na fokę st mk2:). Poszukuje auta oczywiście w kolorze ORANGE ELECTRIC jest ktoś na forum co sprzedaje albo wie kto ma do sprzedania.

PyRsHaL

Hmm... Wilhelm coś pisał na facebooku że "chce" sprzedać, ale to byś musiał się z nim kontaktować...

Profil Wilhelma: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?action=profile;u=84
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

malolat

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-C34994961.html dopisuje do tematu:) powiecie coś na ten model?

skoti79

Jak ma ksenony i nie ma spryskiwaczy,  to raczej przód był robiony, chyba że na zachodzie nie jest to obowiązkiem

weksla

Troche mały przebiego jak na 8 latka:D
Co do xenonów to bywa różnie, bo niekoniecznie miał robiony przód, niektórzy wrzucają sobie same lampy xenonowe (bo chca miex xenony) a zapominają o obowiązku posiadania spryskiwaczy czy systemu samopoziomowania. Może tak jak pisze skoti iść to w drugą strone równiez tz, naprawili auto po stłuczce tańszym kosztem czyli np, bez spryskiwaczy.
poproś o VIN i sprawdź jeśli Cię bardziej to interesuje.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: skoti79 w 28.12.2014, 00:53Co do xenonów to bywa różnie, bo niekoniecznie miał robiony przód, niektórzy wrzucają sobie same lampy xenonowe (bo chca miex xenony) a zapominają o obowiązku posiadania spryskiwaczy czy systemu samopoziomowania. Może tak jak pisze skoti iść to w drugą strone równiez tz, naprawili auto po stłuczce tańszym kosztem czyli np, bez spryskiwaczy.
IMHO te xenony to raczej tuning, bo we wnętrzu widać chyba regulację wysokości świateł, a to raczej oznacza, ze seryjnie xenonów tam nie było.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club


Boxik

Na 90 % jest to auto które było wystawiane już bardzo często.
Przymierzałem się do niego.
Po rozmowie z uwczesnym właścicielem odpuściłem.
Podobno sprowadził auto dla siebie. Nigdy nie sprawdzał czy nie walony ale jak zapewniał "wie co ma"
Malował chyba zderzak ,rzekomo po stłuczce z sarną.

Ale mogę się mylić

malolat

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-st-C35346005.html   może ktoś coś wie na temat tego autka:) wygląda ładnie..
p.s dzięki za info na temat

wilhelm

z tego co wiem to w czarnych byly czerwone fotele, a pomaranczowe tylko w electric orange :)

weksla

czerwone ale szmaciaki?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

malolat

Zadzwonię po nowym roku do człowieka wypytam o wszystko:-) możliwe ze tak ma być:-)

caqerr

Cytat: wilhelm w 31.12.2014, 18:02
z tego co wiem to w czarnych byly czerwone fotele, a pomaranczowe tylko w electric orange :)

i tu się mylisz
vin tego auta
WF03XXGCD36P63864

A po vinie wychodzi...
Główne funkcje
Data produkcji:     24.08.2006
Model pojazdu:     Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07
Typ nadwozia:     3-Drzw.Sedan
Wersja:     ST
Silnik:     Duratec 2.5 VCT 20V Turbo (220KM)
Przekładnia:     6-biegowa przekładnia mech. - M66
Napęd:     LHD FWD
Norma emisji spalin:     Etap IV ograniczania emisji
Klimatyzacja:     Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.
Obszar:     (+)"D"
Lakier:     Panther Black Metalik
Materiał we wnętrzu:     Volume-Pomarańczowy/ Dark Flint

Więc wychodzi,że i takie mieszanki wychodziły. A i pasy mogły być ori na aucie...

Boxik

Cytat: wilhelm w 31.12.2014, 18:02z tego co wiem to w czarnych byly czerwone fotele, a pomaranczowe tylko w electric orange

Konfiguracja była dowolna jaki chciałeś kolor to miałeś.

steveno

20.01.2015, 11:43 #14 Ostatnia edycja: 20.01.2015, 11:45 by steveno
Cytat: skoti79 w 28.12.2014, 00:53
Jak ma ksenony i nie ma spryskiwaczy,  to raczej przód był robiony, chyba że na zachodzie nie jest to obowiązkiem
Ja mam taki setup bo zwykle swiatła to padaka a oryginal leży na półce.Łatwy setap nie musi świadczyć o dzwonie.

« Dodane: 20.01.2015, 11:45 »

Cytat: malolat w 31.12.2014, 13:24
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-st-C35346005.html   może ktoś coś wie na temat tego autka:) wygląda ładnie..
p.s dzięki za info na temat

Też bym się foteli czepił z niemiec to przebieg hgw.Ładny ale ...
Do przodu!!!