Kupię FOKE ST mk2 :)

malolat, 27.12.2014, 18:35 « poprzedni - następny »

malolat

Witam,jestem nowy wiec się WITAM:)  po paru tygodniach wybór padł na fokę st mk2:). Poszukuje auta oczywiście w kolorze ORANGE ELECTRIC jest ktoś na forum co sprzedaje albo wie kto ma do sprzedania.

PyRsHaL

Hmm... Wilhelm coś pisał na facebooku że "chce" sprzedać, ale to byś musiał się z nim kontaktować...

Profil Wilhelma: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?action=profile;u=84
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

malolat

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-C34994961.html dopisuje do tematu:) powiecie coś na ten model?

skoti79

Jak ma ksenony i nie ma spryskiwaczy,  to raczej przód był robiony, chyba że na zachodzie nie jest to obowiązkiem

weksla

Troche mały przebiego jak na 8 latka:D
Co do xenonów to bywa różnie, bo niekoniecznie miał robiony przód, niektórzy wrzucają sobie same lampy xenonowe (bo chca miex xenony) a zapominają o obowiązku posiadania spryskiwaczy czy systemu samopoziomowania. Może tak jak pisze skoti iść to w drugą strone równiez tz, naprawili auto po stłuczce tańszym kosztem czyli np, bez spryskiwaczy.
poproś o VIN i sprawdź jeśli Cię bardziej to interesuje.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: skoti79 w 28.12.2014, 00:53Co do xenonów to bywa różnie, bo niekoniecznie miał robiony przód, niektórzy wrzucają sobie same lampy xenonowe (bo chca miex xenony) a zapominają o obowiązku posiadania spryskiwaczy czy systemu samopoziomowania. Może tak jak pisze skoti iść to w drugą strone równiez tz, naprawili auto po stłuczce tańszym kosztem czyli np, bez spryskiwaczy.
IMHO te xenony to raczej tuning, bo we wnętrzu widać chyba regulację wysokości świateł, a to raczej oznacza, ze seryjnie xenonów tam nie było.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

skoti79

Ok :)

Boxik

Na 90 % jest to auto które było wystawiane już bardzo często.
Przymierzałem się do niego.
Po rozmowie z uwczesnym właścicielem odpuściłem.
Podobno sprowadził auto dla siebie. Nigdy nie sprawdzał czy nie walony ale jak zapewniał "wie co ma"
Malował chyba zderzak ,rzekomo po stłuczce z sarną.

Ale mogę się mylić

malolat

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-st-C35346005.html   może ktoś coś wie na temat tego autka:) wygląda ładnie..
p.s dzięki za info na temat

wilhelm

z tego co wiem to w czarnych byly czerwone fotele, a pomaranczowe tylko w electric orange :)

weksla

czerwone ale szmaciaki?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

malolat

Zadzwonię po nowym roku do człowieka wypytam o wszystko:-) możliwe ze tak ma być:-)

caqerr

Cytat: wilhelm w 31.12.2014, 18:02
z tego co wiem to w czarnych byly czerwone fotele, a pomaranczowe tylko w electric orange :)

i tu się mylisz
vin tego auta
WF03XXGCD36P63864

A po vinie wychodzi...
Główne funkcje
Data produkcji:     24.08.2006
Model pojazdu:     Focus 04-08/Focus C-MAX 03-07
Typ nadwozia:     3-Drzw.Sedan
Wersja:     ST
Silnik:     Duratec 2.5 VCT 20V Turbo (220KM)
Przekładnia:     6-biegowa przekładnia mech. - M66
Napęd:     LHD FWD
Norma emisji spalin:     Etap IV ograniczania emisji
Klimatyzacja:     Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.
Obszar:     (+)"D"
Lakier:     Panther Black Metalik
Materiał we wnętrzu:     Volume-Pomarańczowy/ Dark Flint

Więc wychodzi,że i takie mieszanki wychodziły. A i pasy mogły być ori na aucie...

Boxik

Cytat: wilhelm w 31.12.2014, 18:02z tego co wiem to w czarnych byly czerwone fotele, a pomaranczowe tylko w electric orange

Konfiguracja była dowolna jaki chciałeś kolor to miałeś.

steveno

20.01.2015, 11:43 #14 Ostatnia edycja: 20.01.2015, 11:45 by steveno
Cytat: skoti79 w 28.12.2014, 00:53
Jak ma ksenony i nie ma spryskiwaczy,  to raczej przód był robiony, chyba że na zachodzie nie jest to obowiązkiem
Ja mam taki setup bo zwykle swiatła to padaka a oryginal leży na półce.Łatwy setap nie musi świadczyć o dzwonie.

« Dodane: 20.01.2015, 11:45 »

Cytat: malolat w 31.12.2014, 13:24
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/ford-focus-st-C35346005.html   może ktoś coś wie na temat tego autka:) wygląda ładnie..
p.s dzięki za info na temat

Też bym się foteli czepił z niemiec to przebieg hgw.Ładny ale ...
Do przodu!!!