[Focus] potrzebna lotka z RS

beny2345, 04.03.2015, 22:38 « poprzedni - następny »

beny2345

Jak w temacie . Ma ktos namiary na kogos kto robi lotki do rs-a?
Na allegro znikly aukcje firmy ktora ja robila.
Bede wdzieczny.

PyRsHaL

Kupując przez allegro zalecam omijać sprzedawcę pod nickiem podnapieciem5 ;)
Kiepsko ulepiona, zdjęcia pod adresem: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://imgur.com/a/WDrwV#0

Osobiście radziłbym polować na oryginał, bo aż ciarki po plecach przechodzą co może się stać z czymś takim przy 200+...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

szaman696

Wisi ori na allegro za 1500zl, też mi się marzy ale szkoda mi na nią tyle kasy

beny2345

widziałem ta ori na allegro za 1500, a raz byla cala klapa z lotka z rs tez za 1500 ale nie chce osobno sprzedać.
tez mi troche szkoda 1500 :/ na ebay znalazlem za 600-800 euro, cena na ulepa masakryczna.
czekam dalej na kontakty

TAM

Na Ebayu (zarówno na de jak i uk) zauważylem od pewnego czasu ciekawe zjawisko. Nazwałbym je "polowanie na jelenia". Polega to na tym, że jakaś skądinąd zwyczajna firma ma nagle do sprzedania jakiś element do ST czy RS, który standardowo kosztuje 100 euro. Ale oni mają go za 457 euro, z lekko podkolorowanym opisem... Tego typu firm pojawiło się wiele. Efekt jest taki, że w jakimś momencie na krótko znikają elementy kosztujące normalnie, a zostają takie koszmary. Jakiś desperat-nowic JUŻ pomyśli, że tyle to musi kosztować i czasem kupi! A wtedy firma ma zysk większy, niż po sprzedaży 10 elementów kosztujących normalnie. Myślę, że cena 800 eoro (czy nawet 1500 zł) za kawał plastiku to właśnie takie polowanie na jelenia.

szaman696

Dokładnie