Focus mk2 nie składa się czsem lusterko od pasażera

steveno, 26.05.2015, 19:20 « poprzedni - następny »

steveno

Siemka,

Mam problem w moim RS-ie. Nie zawsze składa se lusterko od pasazera z pilota jak i z drzwi. Jak sie go manulanie ruszy to czasem trybi i składa i rozkłada a czasem nie. Bezpiecznik pod schowkiem sprawdziłem ten 20A.
Do przodu!!!

weksla

A powiedz czy nie dzieją Ci się takie jaja przypadkiem w deszczowa pogode lub po długich opadach deszczu?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Cytat: weksla w 26.05.2015, 19:34
A powiedz czy nie dzieją Ci się takie jaja przypadkiem w deszczowa pogode lub po długich opadach deszczu?

Na razie tak bo leje i leje:) Więc poczekać i sprawdzić czy w suche dni będzie lepiej? Może przewody nie stykają ?
Do przodu!!!

weksla

Ja z autopsji w moim mondeo mk3 mam taki problem że gdy tak jak pisałem mocno i długo leje to dostaje się gdzieś woda i jedno lusterko od strony pasażera i wtedy nei che się składać, albo składa się dopiero za 3-4 razem, jak wszystko wyschnie wraca do normy, kiedys wyciągnąłem wtyczke i była poprostu zalana (zasniedziałe przewody). byc może masz podobny problem.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Dzięki za pomoc.Zerknę na wtyczkę ps. w drzwiach czy lusterku?
Do przodu!!!

weksla

W mondeo była to wtyczka w lusterku, nie wiem jak w focusie,
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps