[Mondeo] St220 brak wszelkich wskaźników na zegarach

weksla, 06.09.2015, 12:41 « poprzedni - następny »

weksla

Hej.
Sprawa dotyczy auta brata. Dość długo stało nie jeżdżenie.  Robił hamulce zawieszenie itp. Dziś złożył wszystko do kupy ale standardowo lipa. Auto odpaliło normalnie jednak umarły zegary. Tzn działa tylko podświetlenie.  Nie działaja źadne kontrolki wskaźniki obrotomierz i prędkościomierz. Dodam iż kiedyś też się tak zdarzyło na chwilę ale szybko się naprawiłem więc zapnielismy o problemie. Z grubsza sprawdziłem bezpieczniki i wszystko ok. Dodam jeszcze że auto miewasz problemy z ładowanie gdyż wyskakiwała lampa ładowania ale tylko czasem. Ktoś coś podpowie bo rozpacz młodego sięga zenitu :)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fredi

Miałem podobnie w moim mondeo, nie chodził licznik ani obrotomierz ale nie pamiętam czy działały Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.kontrolki.Auto zawiozłem do elektryka bo nie bardzo lubię majstrować w kabelkach, wiem że musiał wyjąć licznik i wydaję mi się że jakaś ścieżka nie dawała dalej prądu.

weksla

no właśnie tego sie obawaim, tylko zbija mnie z tropu to że kiedys przez moment też był taki objaw, następnie wszystko wrdo normy.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fredi

U mnie też tak było, raz chodziło wszystko a raz nie nawet podczas jazdy .