Nieplynne przyspieszanie ST 225 Face Lift Model 2008

Dybek_87, 11.01.2016, 17:19 « poprzedni - następny »

KrisSz

Pytanie czy to dobry objaw że zalega ;-)
Pozdrawiam

K

fabio210

Ja na sam początek sprawdził bym dv. Mogła peknac gumka.  Co do kolektora wydechowego, to jak pamiętacie, ja na złocie miałem ten problem, jak się okazało, wystarczyło dokrecic od strony podszybia śruby na kolektorze.  Sprawę zalatwili na dobrej. Kwestia do ustalenia jest taka, czy ten gwiazd powoduje utratę mocy, czy tylko pojawia się przy odpaleniu silnika, i po 5 minutach zanika, jakby swiergolenie.

weksla

Może faktycznie pękła gumka haha
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Vojtas

Wszystko się wyjaśniło, problemem był nieszczelny układ dolotowy, na rurze była dziura ale szczęśliwie na samym jej końcu. Kupiłem też uszczelkę którą zalecaliście (pomiędzy kolektorem wydechowym a silnikiem) ale moja była w idealnym stanie więc nie została wymieniona. Dzięki za podpowiedzi wrzucam info żeby w przyszłości też bardzo dokładnie przejrzeć układ dolotowy najlepiej po częściowym rozebraniu bebechów. U mnie dopiero to było możliwe przy okazji wymiany rozrządu więc była doskonała okazja aby tam zaglądać i grzebać :).

TAM

Możesz opisać która konkretnie rura była dziurawa?