[S-Max] "customizowany" - Kocur - nowa przygoda...

orzel_man, 03.02.2016, 12:25 « poprzedni - następny »

custom

nice   ;)

orzel_man

no poszło... teraz poprawiłem wpis bo coś mi neta zablokowali i z telefonu próbowałem...
ale już jest poprawione...

ethernal

Jedna rzecz mnie zainteresowała, masz ipod`a podłączonego bezpośrednio kablem do radia? Ze zmianą utworów przy kierownicy? Jeśli tak, jak to zrobiłeś? Ja mam podłączonego ipod`a przez jack`a do wejścia aux w schowku.

orzel_man

20.02.2016, 18:16 #33 Ostatnia edycja: 20.02.2016, 20:27 by orzel_man
Sterowanie z kiery NA RAZIE nie działa
Bede to dopiero ogarniał

« Dodane: 20.02.2016, 20:23 »

przy weekendzie zrobiliśmy coś dla wnętrza...
walczymy z wszelaką wilgocią wewnątrz...
zakupiony preparat...:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



przygotowanie inhibitorów ;);)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



poukrywałem w aucie to tu to tam...
ma niby dobrze wchłaniać i krystalizować wilgoć, oraz wciągać niemiłe zapachy...
wcześniej z tyłu był woreczek z kawą i też pochłaniał... ale aromat jednak trochę mnie drażnił... albo zbyt intensywna wrzuciłem... teraz żwirek silikonowy... zobaczymy jakie efekty będą...

orzel_man

Dawno nic nie wrzucałem...
spy foto...
ostatnio w czarnym lekierze miałem furę dobre...6 lat temu... zdążyłem zapomnieć ile roboty z doprowadzeniem do ładu czarnego...
ale jest...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


MAG

Fajnie sie blyszczy - ja swojego dopiero latem bede ogarniac jesli chodzi o lakier, bo na razie w porownaniu z Twoim to tragedyja jest...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

custom

 :)Ladny

orzel_man

OK...
skorzystałem z akcji wiosna ;)
wjechały nowe wyciory w oszałamiającej cenie 79 ;)
a z racji tego, że "pękła niestety guma" wycieraczki kierowcy i tak musiałem kupić... no to mamy ori ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przy okazji jeszcze raz looknąłem jak tam od spodu...
coś co cieszy oko ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


aczkolwiek... czeka mnie polerowanie na wiosnę... ale "first things first"....
njpierw zajmiemy się wygłuszeniem bagaja...
pierwsze 2m2 maty mają się niedługo pojawić u mnie od kolegi fabio;)
zobaczymy ile na to trzeba będzie dokupić towaru.
później pianeczka wjedzie... no i ocenimy efekt...
wyślę chyba jeszcze lampy do regeneracji...
bo mleko na soczewkach i odbłyśnik po 9 latach pewnie już wypalony... a wiem że efekty regeneracji są powalające...
no i ten zderzak z tyłu... raczej na 100% dostanie czarny lakier...
to NA RAZIE tyle...

custom

zderzak w lakier to must have w obecnym setupie  :)

MAG

Jak zrobisz tylny zderzak tak jak ja mam, a mi uda sie jeden plan wykonac, to bedziemy mieli latem prawie bliźniaki...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

orzel_man

No im wiecej patrze na ten tył... tym bardziej dochodzę do wnisku że trzeba to będzie zrobić...
przy lotce na górze w kolorze lakieru, i dokładce z przodu musi być...

dzisiaj na podnośniku pojawiły się dwa nowe tematy...
jakiś mały wyciek przy chłodnicy po stronie pasażera... nie wiem do końca cz nie przypadkiem z kompresora klimatyzacji...
cężko coś dojrzeć...
I na śrubkach od skrzyni też delikatnie zbiera się olej... gdzieś tam ze sprzęgła albo uszczelnienia skrzynia-silnik...
nic poważnego ale muszę obserwować...

MAG

Mnie troche korci ta dokladka zderzaka z przodu, ale dopoki nie zobacze na zywca jak ona u Ciebie wyglada, to sie nie zdecyduje...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

custom

Cytat: MAG w 22.03.2016, 22:07
Mnie troche korci ta dokladka zderzaka z przodu, ale dopoki nie zobacze na zywca jak ona u Ciebie wyglada, to sie nie zdecyduje...

Wygląda naprawdę przyzwoicie

orzel_man

Potwierdzam.
Co do spotkania... Pewnie sezon letni pozwoli.

orzel_man

Dzisiaj Przyszła mata wygłuszająca...
gumowo aluminiowa... nie widzę na niej żadnych znaczków... ale wygląda solidnie... i jest cholernie ciężka...
nie wiedziałem, że to tyle waży.
na dzień dzisiejszy mam 2m2. Pomierzę, dokupię resztę ile potrzeba. Do tego pianeczka pójdzie i powinno być git.
fotorelacja... jak już będę wyklejał...