[Focus] ST 225 przewód odpowietrzenia skrzyni korbowej odma

kubabiki, 30.03.2016, 23:50 « poprzedni - następny »

kubabiki

Witam wszystkich bardzo serdecznie!  :)

To mój pierwszy post na tym forum i niestety dotyczy on problemu z niedawno zakupionym ST z 2006 roku.
Zauważyłem olej na bloku silnika i po chwili oględzin okazało się, że przewód, który wychodzi od pokrywy za zagięciem w miejscu gdzie jest "harmonijka" jest przecięty na dwie części i pluł olejem. Kontaktowałem się z mechanikiem ale ceny tego w ASO są wysokie... Wrzucam fotki jak to wygląda i jak wygląda wycena. Pytanie czy można dostać jakiś zamiennik, może ktoś ma używany, albo co z tym zrobić i czy mogę z tym jeździc? Silnik zachowuje się ok. Jedynie na zimnym kiedy jest na podwyższonych obrotach to lekko faluje ale kiedy spadnie na te ok. 800 jest już stabilnie choć nie wiem czy to jest z tym związane. Z góry dziękuję  :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


damiano

Witaj! Zamów sobie to napewno podejdzie ;-)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.draken.com.pl/volvo/uklad-smarowania/3748-przewod-odmy-volvo-c30-c70-ii-s40-ii-v50-s60-ii-s80-ii-v40-ii-v60-.html
Tune by CARS Upgrade

kubabiki

O super. Cena 10x przyjemniejsza :D Jeśli nikt się więcej w temacie nie wypowie to zamawiam w poniedziałek. Czy jeśli to uszczelnie prowizorycznie (guma plus zipy) na tydzień mogę swobodnie jeździć? I tak to jest pewnie rozwalone już od dłuższego czasu...

damiano

To już jest poliftowa bo te przed to same się rozlatuja. Jak masz jakieś pytania pisz na priv chętnie pomożemy ;-)
Tune by CARS Upgrade