[Focus] Kupię alufelgi od Forda Focusa ST (mk2 lub mk3)

wodzmistrz, 26.07.2016, 10:41 « poprzedni - następny »

wodzmistrz

26.07.2016, 10:41 Ostatnia edycja: 26.07.2016, 10:50 by wodzmistrz
Witajcie,

Jak w temacie - kupię oryginalne alufelgi od Focusa ST. Najlepiej mk2.

Moja foczka - ST mk2, Panther Black, rocznik 06.

Zaznaczam, że absolutnie nie odrzucam oryginalnych alusów z Focusa ST mk3, bo również mi się podobają i myślę, że będą pasowały :) Na żywo widziałem i prezentowały się godnie :)

Nie odrzucam również z góry alufelg z widocznymi, mocnymi śladami zużycia (choć oczywiście to zależy też od ceny i konkretnego stanu, i byle nie były jakoś pogięte :D). W takim przypadku oddam nawet do renowacji.

Aczkolwiek, oczywiście im lepszy stan alu tym lepiej :)

EDIT:
Dodam, że pasuje również opcja: alu + opony :) ale to pewnie wtedy musiałbym rozłożyć na dwie części taką transakcję :)

Pozdrowienia :)
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

beny2345

witam, posiadam z mojej foki st mk2 lift ori aluski, jedna ma dosc duze uszkodzenie , trzeba by bylo nadlac alu ale z tego co sie orientowalem za 200zl jest do zrobienia. na dniach bym podeslal ci zdjecia . jak jestes zainteresowany to pw

wodzmistrz

Hej, sorry zapomniałem o tym watku. Dzieki za propozycje ale fele kupione juz pare miechów temu :) takze niestety temat nieaktualny
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)