Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

linkgrabber

też ale łatwo ten przycisk dołożyć, w połaczeniu z automatycznie otwierana klapą bagażnika fajna sprawa ;)

weksla

Ford ciął koszty w tym okresie chyba dlatego
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kapi1983

No to na takim przycisku to napewno dużo zaoszczędzili  :)
Kapi

weksla

grosz do grosza i będzie kokosza:D:D:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Sorki za OT.
Dokładnie co pisze weksla, np.: VW zrezygnował z farby na napisach tylnej klapy (mały znaczek TDI).
Każda litera w zależności od mocy była pomalowana na czerwono. Teraz już tego nie mam... dlaczego... koszta.
Wiem coś na ten temat. Pracuje w Tyskiej fabryce o której teraz głośno.  :/
Oberslejzen!

weksla

No właśnie. A szkoda że przestaliście produkować autko które posiadam jako drugie czyli Fiacika Pandę II :(
Osobiście nad tym ubolewam, ale jak każdy kto trochę siedzi w temacie było to polityczne zagranie koncernu Fiata związane z brakiem zainteresowania Pandą III generacji:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Fiat nie jest "nasz" i dlatego to tak wygląda.
Dwa lata włosi mieli postój i płacili im za to o 200E mniej od pracy na produkcji.
A nas chcą zwolnić masowo, mało ważne.
Wpadaj na spota.  :)
Oberslejzen!

weksla

Nie pisałem wcześniej bo jakoś nie było czasu, ale od poniedziałku mam nową (zregenerowaną) przekładnie kierowniczą. No teraz to auto się prowadzi:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Zakupiłem progi RS w kolorze ( po wyczyszczeniu i wypolerowaniu powinny siąść bez malowania) hehehe
Zakup za 200zł z zaślepkami hahahahha.
Opiłem się z wrażenia hahahah
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Ry2y

100 lat Sławku! :D
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

Cinkciarz

Najlepszego ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr

100lat :D

wilhelm

Wszystkiego najlepszego

weksla

A dzięki dzięki chłopaki.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

WojtasS

Stoo Laaat! :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg