Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

wilhelm

czyli zaciski z foki mieszczą się w zwykłych stalówkach :)

weksla

Tak jest jest to już sprawdzone:D Mieszczą sie w stalówkach i mieszczą się w moich 16'':D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

NeroN

Smerfowe osiedle :D

Serio w przedszkolu tam są okrągłe sale i nie da się dzici do kąta postawić ;) ?

Gdzie prosotowałeś felgi, bo mnie też to czeka... :/
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

weksla

heheh tak smerfowe:D
W przedszkolu nie wiem, być może są okrągłe sale, mam dopiero 2 letniego dzieciaka:D
Ja prostowałem u siebie w Olkuszu 70zł od sztuki, wyszło super.

Wczoraj auto (w końcu) dostało niezależne podświetlenie każdych drzwi, czyli nie tak jak było do tej pory że oświecają się wszystkie podświetlenia drzwi niezależnie od tego które drzwi są otwarte, tylko jest jak powinno być że oświecają się tylko te lampki które drzwi otwieramy. :)

kilka fotek:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A niebawem na wahacze trafią taki czujniki poziomowania, i już nikt nie powie że nie mam "legalnych" xenonów:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

NeroN

A  podrapane były felgi po tym prostowaniu - trzeba je było malować ?

MDO fabtycznie miało takie lampki w drzwiach ?
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

weksla

eee coś ty W OGÓLE nie były podrapane, fele wyglądały tak samo jak przed prostowaniem, poza tym ja nie mam malowanych tylko polerowane "gołe" aluminium:D

Nie żadne mk3 nie miało lampek w drzwiach
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 19.06.2011, 12:49A niebawem na wahacze trafią taki czujniki poziomowania, i już nikt nie powie że nie mam "legalnych" xenonów:D
Coś Ci tam rdzewieje. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

to nie mój wahacz tylko zdjęcie poglądowe:D Ja jeszcze nie mam założonych
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Lepiej byś grill wreszcie poprawnie wpasował. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

ja go inaczej nie potrafię założyć....
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Już myślałem że to u ciebie jest taki nagar na skrzyni biegów :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

nie to nie moja SB:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Cytat: Cinkciarz w 19.06.2011, 23:13
Już myślałem że to u ciebie jest taki nagar na skrzyni biegów :D

To u mnie jest taki nagar a w czym problem Marcinku? Mam wypolerować ze szmateczką skrzynię biegów?

T

Cytat: eng w 20.06.2011, 23:09Mam wypolerować ze szmateczką skrzynię biegów?
Słyszałem, że Cinkciarz poleruje za darmo felgi, to może i skrzynię Ci machnie? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 20.06.2011, 22:11
Słyszałem, że Cinkciarz poleruje za darmo felgi, to może i skrzynię Ci machnie? ;)

Dobrze się czujesz?

« Dodane: 21.06.2011, 05:51 »

Cytat: eng w 20.06.2011, 22:09
To u mnie jest taki nagar a w czym problem Marcinku? Mam wypolerować ze szmateczką skrzynię biegów?

To ale masz syf na skrzyni :D u mnie wszystko czyste zero nagaru :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600