Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

wilhelm

przyciemnij delikatnie wszystkie szyby :)

weksla

Szyby przyciemnię z pewnością może na wiosnę, tymczasem czekam na zawiechę :P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Załóż przedni zderzak RS, polubisz auto na nowo. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

01.03.2012, 19:18 #468 Ostatnia edycja: 02.03.2012, 23:16 by weksla
Dziś po przejściach i walkach z tylnym zawieszeniem na pokład mondeo trafiły amortyzatory Bilstein B6 + sprężyny Eibach ProKit.
Fotki wkrótce...
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm


weksla

Tak zdecydowanie jestem zadowolony:D:D:D
Poza tym że jeździ wspaniale to albo mi się zdaje albo jest ciut szybsze:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Ry2y

Ja też miałem takie wrażenie... tłumaczyłem sobie tym, że dzięki mniejszemu przechyłowi do tyłu przy starcie nie odciąża ci tak mocno przednich kół. Ale jak mówię, to tylko moja teoria dorobiona żeby się lepiej poczuć ;)
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

T

Trakcja powiedzmy w granicach 0-100 km/h (zależy jaki kto ma silnik) jest na pewno lepsza na takim zawieszeniu i to nie żadna autosugestia. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Tak też mi się wydawało że lepiej jest podczas startu, mniejsze straty mocy na odchylenia auta (nie podnosi mu tak mordy).

A tutaj na szybko strzelone fotki z telefonu (jak znajdę czas i będzie odpowiednia pogoda wykonam lepsze)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Z racji tego że mam założoną dolną osłonę silnika (i tam odstaje jeden jej fragment) notorycznie nim ocieram o wszelkie nierówności w drodze. Jutro muszę to zniwelować. Ponadto jazda jest super, od przekładki zrobiłem już coś 500km i nie żałuję:D

Teraz tylko czekać na 18'' 8)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Nie no rewelacja zdecydowanie lepiej wygląda z daleka widać różnice szczególnie jak stoi przy drugim mondku Good job!! to mi się podoba
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

walus90

świetnie to wygląda :)
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

T

Cytat: weksla w 04.03.2012, 23:17Tak też mi się wydawało że lepiej jest podczas startu, mniejsze straty mocy na odchylenia auta (nie podnosi mu tak mordy).
Zachodzą co najmniej dwa zjawiska, po pierwsze chodzi o to o czym wspomnieliście, czyli, że auto mniej przysiada na tyle (więc nacisk na przednią oś jest większy), po drugie lepsze amortyzatory mają większą siłę tłumienia więc krótsze są momenty, kiedy koła zaczynają się "odrywać" od nawierzchni (aczkolwiek jeśli zawieszenie jest bardzo twarde, a nawierzchnia bardzo nierówna to zaczyna być na odwrót ;)).

Cytat: weksla w 04.03.2012, 23:17A tutaj na szybko strzelone fotki z telefonu (jak znajdę czas i będzie odpowiednia pogoda wykonam lepsze)
Od razu inaczej wygląda. Tylko ciekawe, że ze zdjęć wydaje się, że przód masz trochę wyżej niż ja, a tył z kolei trochę niżej. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Heheh nie wiem może to złudzenie (nachylenie terenu) a może faktycznie tak jest? Wilhelma springi mają już 25tys przebiegu:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kromir

No Weksla o takie zmiany wizualne mi chodzi jak u Ciebie-czytaj dokladki zderzaków przód i tyl. Szukam jeszcze dokładki na tył.
Twój Mondek wygląda ślicznie

weksla

Dzieki:D
Tak też myślałem że gustujesz w podobnym pakiecie jak i ja:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps