Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

no ale jak żarówki ledowe wsadzę w miejsce halogenów to czy ich działanie (jako dzienne) będzie legalne i żaden milicjant się nie doczepi?
Xenony mam ok, regenerowane odbłyśniki 2 lata temu palniki też mają 2 lata.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

będzie tak samo legalne jak SD-2 czyli nie bardzo :D

Też myślałem o dziennych ale stwierdziłem, że nie ma sensu a xenon lepiej wygląda :P

weksla

Jest i led-owy trzeci STOP.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Mustang

elegancko ;)

aaaa ja chcę takie ramki!!!! :D
własny projekt czy ktoś na forum takie ogarnia?

T

Cytat: Mustang w 10.10.2012, 23:40własny projekt czy ktoś na forum takie ogarnia?
Kiedyś, dawno temu, gdy forum nazywało się jeszcze "STDRIVERS" były takie dostępne. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 10.10.2012, 23:43
Kiedyś, dawno temu, gdy forum nazywało się jeszcze "STDRIVERS" były takie dostępne. ;)


Oj dawno dawno :D od tego czasu ubyło 3mondków :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Essio

Cytat: Mustang w 10.10.2012, 23:40
elegancko ;)

aaaa ja chcę takie ramki! :D
własny projekt czy ktoś na forum takie ogarnia?
Można coś zamówić, koszt to paręnaście złotych za dwie sztuki.
Ja sobie zamówiłem autorskie ramki, jednak żonka zabroniła ich montaż. Są niby wulgarne.   :]
Oberslejzen!

wilhelm

Cytat: Cinkciarz w 11.10.2012, 23:20
Oj dawno dawno :D od tego czasu ubyło 3mondków :D

Ale przybyło parę fok :D

Essio

Cytat: wilhelm w 12.10.2012, 01:19
Ale przybyło parę fok :D
I mondków też przybyło. Ogólnie rośniemy w siłę.  :)
Jednak program nadaje weksla, a my o duperelach.  8)
Oberslejzen!

T

Cytat: weksla w 07.10.2012, 20:31Xenony mam ok, regenerowane odbłyśniki 2 lata temu palniki też mają 2 lata.
Dwa lata to może być już sporo dla tych świateł, a palniki, z tego co pamiętam, masz jakieś chińskie, bo chciałeś koniecznie 6000k... :)

Zrób sobie tak:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=Vn-wBAbOJ3c
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Nie przesadzaj że co 2 lata trzeba regenerować odbłyśniki:D
Moje świecą dobrze. A palniki mam made in germany, ale nie pamiętam w tej chwili firmy. Wiem tylko że stosują je w BMW.
A tak jak w linku nie zrobię bo stracę przeciwmgielne na których bagatela jeździłem dziś prawie cały dzień.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Jak już chcesz coś koniecznie dłubać to zabierz się za bixenony. Fajnie wyglądają w lusterku :)

weksla

tak tylko mnie przeraża to że nie będzie działać poziomowanie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

a czemu ma nie działać?

weksla

Tymczasem wczoraj autko dostało nowy zestaw płynów i filtrów.
Zmieniłem płyn wspomagania kierownicy wraz z przepłukaniem układu. Było czarno a teraz jest czerwono. Podejrzewam że od nowości nie było to wymieniane. Dodam że wspomaganie chodzi o wiele płynniej i lżej. Także pełen sukces.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Aha jeszcze jedno:D
Dziś w deszczu przystawiał się do mnie taki oto osobnik:D
Pomijając że nie znoszę marki a tym bardziej tego modelu, to ten wyglądał mówiąc delikatnie trochę szpetnie heheh:D Sami oceńcie:D
A tak na marginesie to wiadomo że dostał bęcki chociaż odważny był w tym deszczu gówniarz.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Najlepsze są te aerodynamiczne pseudo płomienie na tylnym zderzaku z boku (niewyraźne zdjęcie) :evil:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps