Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Weksla o czym ty tutaj rozmawiasz glowa cie nie boli? Przyznaj sie co zrobiles z hybryda?
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

caqerr

Podobno już sprzedana :D

olo

Cytat: Cinkciarz w 24.02.2013, 11:12Przyznaj sie co zrobiles z hybryda?
Będzie u mnie :)

weksla

Dzis w aucie zostało zrobione  (kompletnie) zawieszenie tylne, czyli wymiana wszystkich tulejek. Dodatkowo wymiana elastycznego łącznika tzw. plecionki bo była nieszczelna i przez to od dawna miałem dziwny świst w aucie. Zrobi się cieplej to jadę na hamownię, zobaczymy ile będzie. Obstawiam cos koło 160. tyle że przynajmniej ciągnie od 1600 obr:D
Tak przy okazji orientuje się ktoś jak to jest z tą samoadaptacją wtrysków np po wymianie zaworków. W końcu trzeba generowac nowe kody czy nie?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Odebrałem dziś samochód od lakiernika, zostały kompleksowo i porządnie zakonserwowane progi - przygotowane pod przyklejenie progów RS. Progi zostały przemalowane na nowo. Mój lakiernik jednak tego nie ogarnął i nie przykleił nakładek gdyż ... nie potrafił, przerosło go to. Jak chłop dobrze lakieruje to przyklejenie go przerosło, mówił ze nie pasują itp.
Musze to zrobić sam, oto wstępna przymiarka do zabiegu, jak widać chyba pasuje:D
Wszelkie sugestie odnośnie techniki przyklejania mile widziane.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

linkgrabber

przód i tył dużo kleju, reszta tylko po długości u samej góry pasek bo reszta i tak nie styka ;) Myśłał pewnie, że całą powierzchnią musi dotykać.

auchim

przed klejeniem sprawdź czy nie masz jakichś luzów na zawiasach drzwi, ewentualnie popraw. Jak będziesz kleił to upewnij się dwa razy czy drzwi nie obcierają progów

weksla

spoko upewnię się czy nie obciera. Zawiasy mam wymienione na nowe rok temu także luzu brak.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Tak na szybko wczoraj  :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Venomus

I niech ktoś powie, że kombi musi być brzydkie :D Fajnie nisko siedzi, super foty :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D

darecki1

To WEKSL(A)-owóz..... on nie może być brzydki  :evil:

weksla

Cytat: darecki1 w 21.04.2013, 14:38
To WEKSL(A)-owóz... on nie może być brzydki  :evil:

hehehe
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps


Essio

Cytat: darecki1 w 23.04.2013, 23:01
Zajumali farbki:]
Przez przypadek przełączył w aparacie na tryb NTSC i nie wie jak wrócić. :]
Ładne zdjęcia na forumowy kalendarz jak znalazł. :)
Oberslejzen!