Filtr K&N + krótki dolot do ST220 (pasuje też do innych Mondeo mk3)

T, 28.03.2021, 20:08 « poprzedni - następny »

T

Mam do sprzedania dolot pasujący pnp do ST220 oraz innych Mondeo mk3. Dolot składa się z filtra K&N oraz wykonanej przeze mnie krótkiej rury dolotowej do seryjnego airboksa, kończącej się w błotniku.

Montaż jest bardzo prosty i wymaga wyjęcia airboksa, wymiany filtra, zdemontowania seryjnej, długiej i wąskiej rury prowadzącej aż w okolice chłodnicy i zamontowania zmodyfikowanej, krótkiej. Przy odrobinie wprawy da się to wykonać nawet bez odchylenia nadkola wewnętrznego.

Filtr K&N jest "dożywotni". Ma mały przebieg, ok. 20 tys. km, nie był jeszcze czyszczony i nie wymaga jeszcze czyszczenia.

Całość daje bardzo fajny efekt dźwiękowy, brzmienie staje się głębsze, bardziej agresywne. Jest to znacznie mniej kłopotliwa alternatywa w stosunku do aftermarketowego dolotu z filtrem stożkowym. Montaż jest dużo łatwiejszy, a wygląd silnika pod maską pozostaje seryjny. Nie trzeba też martwić się zasysaniem ciepłego powietrza.

Cena całości: 220 zł.

Gdybyś chciał zrobić podobny dolot od nowa, to filtr K&N kosztuje ok. 240 zł, wykonanie rury dolotowej to ok. 100 zł (części), do tego dochodzi ew. robocizna. Jest tylko jeden taki komplet, pochodzi z mojego ex-auta. Więcej nie będzie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Nowa cena dla zdecydowanego kupującego: 199 zł. :afro:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

JacekST220

Witam

Czy opcja samego dolotu wchodzi w gre, bo identyczny filtr juz mam

Jacek

T

Cytat: JacekST220 w 03.01.2022, 09:14Czy opcja samego dolotu wchodzi w gre, bo identyczny filtr juz mam

Kojarzę Twoje auto, więc jest taka możliwość, choć to kluczowy element zestawu. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Darekptr

Sprzedany?

T


T

Rezerwacja.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T

Sprzedany.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club