Przewody zapłonowe do ST220

boner, 17.10.2010, 18:51 « poprzedni - następny »

boner

Musze zmienić Panowie znacie jakieś dobre firmy które produkują ?? Tylko jak troche szukałem to oczywiście do ST220 nikt nie produkuje, a może kupić normalnie w ASO ?? W sumie to te chyba są drugie doipiero przez prawie 8 lat ... to wydają sie dobre i nie było nigdy problemów...

Prosze o jakieś propozycje ??

T

Jak są dobre to po co zmieniać? A jak już nie będą to kup oryginał. Nie ma co kombinować w przypadku tego auta.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

boner

Źle sformułowałem temat ... zmienić musze bo juz gdzieś iskra ucieka  :/

T

Tylko oryginał. Chyba nie ma nic lepszego. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Petersan

też słyszałem, że kombinacje na tym polu nic dobrego nie wnoszą
pzdr
Peter

eng

Dlaczego nie? Kupujesz świece Bosha do tego kable Bosha i wszystko działa bardzo dobrze. Oczywiście jeżeli chcesz wydać 600 zł to proszę bardzo, ale możesz mieć to samo za połowę tej ceny, a gwarantuje wam, że płaci się w tym wypadku za napis Motocraft. Oczywiście zaraz ktoś napisze coś zupełnie innego...zresztą chcecie to płacie nie moja kasa. Ja mam Bosha i nie narzekam.

T

Eh, Darek, Darek... A powiedz ile przejechałeś już na tych kablach i świecach, że twierdzisz, że to to samo co seria.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

boner

właśnie o to chodzi że nawet nie pamiętam kiedy swoje kable wymieniałem i czy W OGÓLE wymieniałem  :/
czyli jakościowo są bardzo dobre. świece mam NGK już trzeci komplet. Ale rozejrze sie za Boshem zobacze jak ceneowo wygląda

KLUSEK

Ja w swoim miałem NGK komplet. Poprzedni właściciel wymieniał przy 120 tysiącach nalotu. Teraz mam 175 i zaczęło poszarpywać. 55 tysięcy wytrzymały, więc nie jest źle :)

boner

Bosch do tego modelu nie robi przewodów czyli sprawa rozwiązana. Dziekuje za uwage po raz kolejny sprawdza się że do tego modelu nikt nie robi zamienników. Orginały to koszt 270zł (1-2-3) 240zł (4-5-6) bez rabatu

eng

Hmm...ja na moich kablach przejechałem dopiero ok 15-20 tyś. PÓKI co nic się nie dzieje. boner, a zapytaj o komplet kable NGK i świece NGK.

nokitel

ma ktoś może stare przewody ? potrzebuje przewodu do 2 cylindra ... Nie wiem czy mam uszkodzony przewód czy świecę (przy przejściu z benzyny na gaz 2 cylinder szarpie) Gazownik wymienił wtrysk i dalej tak sie dzieje. Może ktoś ma i chciał by oddać/sprzedać takowy przewód ? Proszę o kontakt

boner

Cytat: nokitel w 11.03.2011, 09:41
ma ktoś może stare przewody ? potrzebuje przewodu do 2 cylindra ... Nie wiem czy mam uszkodzony przewód czy świecę (przy przejściu z benzyny na gaz 2 cylinder szarpie) Gazownik wymienił wtrysk i dalej tak sie dzieje. Może ktoś ma i chciał by oddać/sprzedać takowy przewód ? Proszę o kontakt

ja mam stare ale chyba do Twojego nie bedzie to pasować ...

T

Cytat: nokitel w 11.03.2011, 09:41
ma ktoś może stare przewody ? potrzebuje przewodu do 2 cylindra ... Nie wiem czy mam uszkodzony przewód czy świecę (przy przejściu z benzyny na gaz 2 cylinder szarpie) Gazownik wymienił wtrysk i dalej tak sie dzieje. Może ktoś ma i chciał by oddać/sprzedać takowy przewód ?
Napisz do enga, on ma chyba jeszcze moje stare przewody. Ponoć jeden miał przebicie na gazie, ale może akurat ten który potrzebujesz będzie ok.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club