Ford Mondeo 2,0 TDCi

Cinkciarz, 17.05.2010, 13:10 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Sprawa wygląda tak że: Ja planuje tym samochodem pojeździć około połowy roku wiec nie mam zamiaru do niego za dużo dokładać. Dla mnie samochód nie jest aż takim priorytetem jak Tomasza który remontuje stary samochód i zamiast nim jeździć to większość czasu spędza u mechanika. Robić auto pod klienta? Idiotyzm. Założyć hybrydę zrobić chipa wymienić zaciski z foki ST zawieszenie władować pakiet ST/RS i sprzedać po cenie rynkowej automatycznie tracąc na tym kosmiczne pieniądze. Może gdybym przebywał w Polsce dłużej niż 30dni w ciągu roku to byłoby inaczej ale ja po prostu nie mam na to czasu. Rok temu kupiłem tempomat i do dzisiaj nie działa bo nie mam czasu z tym zrobić. Dlatego mój kolejny samochód kupie dopiero wtedy gdy znajdę odpowiedni model z odpowiednim wyposażeniem żeby nic nie dokładać czy przerabiać
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cinkciarz, auto modyfikuje się dla zabawy, to takie hobby, a to jest forum poświęcone właśnie tuningowi. Jeśli jest to dla Ciebie niezrozumiałe i próbujesz to wyśmiewać, to być może powinieneś pisać po prostu gdzie indziej, jest wiele for na których dyskutuje się o eksploatacji seryjnych aut. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

ok zabawa zabawą tylko po co ta krytyka na temat  opon??? "lepiej kupić nowe chińczyki niż 3-4letnie używki"
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 27.05.2011, 21:58po co ta krytyka na temat  opon???
Uczestnictwo w forum dyskusyjnym polega na wyrażaniu własnej opinii na różne tematy. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

27.05.2011, 23:37 #364 Ostatnia edycja: 28.05.2011, 11:49 by weksla
Ej cinkciarz ja się tu zgadzam z Tomaszem. PO co wyśmiewasz tuningowanie starszych aut. Jest to zupełnie niezgodne z tematyką i merytoryką tego forum. Ja też się z Toba nie zgadzam. Ja tak jak inni uczestnicy tego forum, tuninguję i dokładam pieniądze do mojego wozu tylko dlatego żeby np. wydymac 407 biturbo mondkiem 2.0 tdci żeby było śmieszniej takim 8-9 letnim:D:D:D

nie obrązaj się oczywiście bo piszę to co myslę mimo iż wypi łem już 0,7. Ale ponoć człowiek pisze prawdę jak popije:D:D:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

28.05.2011, 01:52 #365 Ostatnia edycja: 28.05.2011, 13:18 by Cinkciarz
no ja wlasnie tez po wypiciu i po imprezie nie obrażam się i nie obrażam innych i nie wyśmiewam tuningowania, po prostu nie robię samochodu pod klienta jezeli wiem ze za niedługi czas go sprzedam

« Dodane: 28.05.2011, 13:18 »

Właśnie odebrałem samochód z warsztatu

Olej wymieniony
filtry wymienione
linka ham. ręcznego wymieniona
przegłub wymieniony
łączniki stabilizatora wymienione
konserwacja podwozia

założony DECAT :D

wrażenia bezcenne :D

koszty 1500zł ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

czujesz coś lepiej po decacie?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lasko1990

sprzedajesz auto a wstawiles decat warty jakieś 400 złotych :D to ja już nie wiem :D

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 28.05.2011, 01:52


przegłub wymieniony

sam jesteś przegłub albo przyglub :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Nie lepiej było te kilkaset złotych dołożyć do opon, zamiast kupować decata, który prawie nic nie da? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

ale decata może za rok komuś odsprzedać a opony nie :D

« Dodane: 29.05.2011, 01:55 »

musisz myśleć przyszłościowo borsuczko

T

Ta, za 100 zł. ;)

Opony też mógłby sprzedać, a założyć te stare.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: weksla w 28.05.2011, 22:01
czujesz coś lepiej po decacie?

jest różnica :D na 1 biegu mieli kołami i na 2 też sie zdaży :D poza tym jest dużo głośniejszy :D

« Dodane: 29.05.2011, 10:44 »

Cytat: Lasko1990 w 29.05.2011, 00:05
sprzedajesz auto a wstawiles decat warty jakieś 400 złotych :D to ja już nie wiem :D

dokładnej daty sprzedaży nie znam poza tym decat az tak grogi nie byl i nie kosztował 400zl :D

« Dodane: 29.05.2011, 10:45 »

Cytat: Tomasz w 29.05.2011, 00:47
Nie lepiej było te kilkaset złotych dołożyć do opon, zamiast kupować decata, który prawie nic nie da? ;)

U ciebie w benzynie pewnie nic by nie dal albo nie odczułbyś różnicy :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm


T

Cytat: Cinkciarz w 29.05.2011, 10:43
jest różnica :D na 1 biegu mieli kołami i na 2 też sie zdaży :D poza tym jest dużo głośniejszy :D
Fantastyczna metoda badawcza, gratuluję. ;)

Cytat: Cinkciarz w 29.05.2011, 10:43
dokładnej daty sprzedaży nie znam poza tym decat az tak grogi nie byl i nie kosztował 400zl :D
To po 100 zł więcej na każdą oponę. Bardzo duża różnica.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club