Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Użyszkodnik Omnii 2 potrzebny!

bluebob, 08.11.2010, 15:57 « poprzedni - następny »

bluebob

Witam,

Właśnie stałem się szczęśliwym ;) posiadaczem Omnii 2 i mam problem. Zaraz po odpaleniu fona i oczywiście przejrzeniu menu itp., itd., zapodałem najnowszą instalkę SPB Mobile Shell i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu obrotowa kostka się wyświetliła, ale bez tych bajerów 3D. Widok smsów 3D też nie dział do końca tak jak to widać na filmach. W opcjach SPB było włączone "Użyj akceleratora 3D". Niby powinno działać, bo już to u kogoś widziałem na spocie w Radomsku, ale nie działa. Pomyślałem, że trzeba zainstalować HTC Emu Calibration, ale tu zonk, bo tam gdzie powinny wyświetlać się jakieś wartości (pole TiltX i TiltY) nie ma nic! Nic się nie da skalibrować i wygląda to tak jakby akceleracja nie działała. Co robić?

Pozdrówki
bluebob
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

boner

Człowieku wolniej  :D .
Qrde właśnie mnie uświadomiłeś jak się zestarzałem, troche wypadłem z obiegu ... ;(
ide sie napić  :P

weksla

pytaj enga on też ma omnie II
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

U mnie działa wszystko. Ok. Zainstalowałem SPB do tego HTC Emu i normalnie wszystko śmiga. Jeżeli u Ciebie coś nie działa zrób Hard Reset i ponownie zainstaluj powyższe składniki. Ew. zarejestruj się na: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://eomnia.net/ i zapytaj tam o swój problem. Czasami problemem jest brak jakiegoś składnika jak np to HTC - jest tego cała masa i na tamtym forum są porady co instalować do obsługi danych skórek.

bluebob

08.11.2010, 19:14 #4 Ostatnia edycja: 11.11.2010, 00:31 by bluebob
Cytat: boner w 08.11.2010, 17:02
Człowieku wolniej  :D .
Qrde właśnie mnie uświadomiłeś jak się zestarzałem, troche wypadłem z obiegu ... ;(
ide sie napić  :P

Hehehe spox. Mnie też już trochę latek wpadło, ale właśnie odkrywam wszystko na nowo i mówię Ci jaka radocha!!! Zwłaszcza jak coś działa.

ENG właśnie też pomyślałem o HR i chyba tak zrobię, ale dzisiaj już mi się nie chcę, bo... właśnie będę robił to co bonner napisał, czyli idę się napić! Oczywiście w dobrym towarzystwie.

AKTUALIZACJA!

Problem rozwiązany. Po HR zainstalowałem SPB, potem HTC Emu, a na końcu SR i ruszyło pomimo tego, że HTC Emu nadal nic nie wyświetla.
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!