TDCI Big Turbo Eibach Pro-kit Focus ST Brakes Bi-xenon FMIC Car Audio System

wojoo, 13.05.2010, 22:43 « poprzedni - następny »

T

Brawo Maćku, moje muszą jeszcze trochę poczekać na montaż aż zdobędę resztę gratów. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Maciek szynku, czyli pewnie jeszcze kilka miesiecy :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wojoo

heble zrobione, to teraz trzeba wziac sie za wieksze turbo ;), w tym tygodniu zamowie juz potrzebne graty :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wojoo

mam dylemat z turbo ... nie wiem czy wirnik wydechowy (strona ciepła) dać gt20 czy gt22 :)  czy zamontować większe turbo które powinno spokojnie robić 240km (i pewnie większy lag) ale program zrobić na np 210,  czy mniejsza która będzie dawała z siebie max możliwości
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

zamawiaj zamawiaj Wojoo graty no i oczywiście pochwal sie ile kosztuje taka zabawa :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

jasne ze zamawiam tylko nie mogę się zdecydować jakie :D na pewno na początek większe IC ... potem turbo i 220 koni ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

jak sie tobie uda to ja tez się pisze na taką przeróbkę :D kwestia ceny tylko ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

czekamy z niecierpliwością, przede wszystkim na to turbo, bo IC to już prosta sprawa. No i cena najważneijsza
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 26.06.2010, 01:57
czekamy z niecierpliwością, przede wszystkim na to turbo, bo IC to już prosta sprawa. No i cena najważneijsza

bedziemi działać wpierw z IC Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

juz samo to powinno dac zauważalne efekty Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



koszta nie sa chyba ogromne ... mysle ze spokojnie powinno sie zamknac w 2000zl za wszystko (nie liczac nowego softu) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

no jak 2.000 by stykło i dało by to miarodajne efekty w stosunku do poniesionych kosztów, czyli uzyskalibyśmy moc rzędu 200ps i nie byłoby to krótkotrwałe, to byłbym zainteresowany:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

Cytat: weksla w 26.06.2010, 12:17
no jak 2.000 by stykło i dało by to miarodajne efekty w stosunku do poniesionych kosztów, czyli uzyskalibyśmy moc rzędu 200ps i nie byłoby to krótkotrwałe, to byłbym zainteresowany:)

mysle ze mozna oczekiwac przyrostu mocy o ok 40km Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

- ale jak bedzie w praktyce to sie okaze ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wojoo

jak kazdy robi fotki swojego mondka to i ja kilka zrobilem ;)

choć zaden ze mnie fotograf ...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

ładne fotki, kilka w szczególność:)
widzę, że po drzewach skakałeś:)
Fajne masz opony Goodyear Eagle F1
miałem też kiedyś takie, ale zużyły się już:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 28.06.2010, 18:15
ładne fotki, kilka w szczególność:)
widzę, że po drzewach skakałeś:)
Fajne masz opony Goodyear Eagle F1
miałem też kiedyś takie, ale zużyły się już:)

ja też mam te same oponki a o moich nic nie powiedziałeś:D

Wojoo fotki super no i te felgi..........................
eh NA RAZIE moge tylko powzdychać:D jak będę miał czas to moze wypoleruje je w zimie
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

po co polerowac na zime ;) ? no chyba ze te felgi masz calo roczne :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl