Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus ST 07

ares, 04.01.2012, 15:47 « poprzedni - następny »

ares

bedzie brzydko wygladac a mam dostep do tasmy do zadan specjalnych :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

T

Cytat: ares w 05.01.2012, 21:31bedzie brzydko wygladac
Daj czarne wkręty, przewierć się przez literki i nie będzie widać. :)

Cytat: ares w 05.01.2012, 21:31a mam dostep do tasmy do zadan specjalnych
Tylko żebyś potem nie żałował. ;) Byli tu już tacy co osłonę pod silnikiem przy większych prędkościach zgubili albo... tylny zderzak. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ares

teoretycznie tak ale na tej tasmie jezdzi kilka aut i byla testowana przy predkosciach >270km/h :D

najlepsza bylaby naklejka i tak by nie zaslaniala nic, tylko ciemne szyby + naklejka - latwo mozna stracic papierki :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

carlosc

ladnie:-DDDD a moglbys mi zdjecia wyslac jak masz??bylbym ci bardzo wdzieczny gdzie to robilaes?:-p :-DDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

ares

wlasciwie sam montowalem IC, najlepiej by do tego  bylo miec stelaz do montazu do belki - mi dorobil taki tata nie jest to jakos specjalnie trudnie wykonac ale trzeba znac wymiary i miec dostep do wytrzymalej stali.
Nie polecam wiercenia w belce bo jest cholernie twarda i beda potrzebne wiertla kobaltowe (pewnie nawet wiecej niz jedno bo moga sie zlamac) - najlepszym sposobem bedzie spawanie :)

po zamocowaniu IC do belki reszta to tylko formalnosc wchodzi bez zadnych problemow i kombinacji, potrzebujesz opaski zaciskowe, 2x 10cm kwasowki 51mm i 2 kolanka redukcyjne 57-51mm

- cala ta taktyka dotyczy IC 550x230x65 inny IC bedzie trzeba napewno inaczej zamontowatac.
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

carlosc

a masz jakeis foty z montazu????:-))))
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

molo

Cytat: ares w 06.01.2012, 12:34550x230x65
to jest wymiar rdzenia? To jest ten którego wymiary całkowite to 700x230x65? pozdro

ares

tak tak to ten, niestety nie mam fotek z montazu ale jak bede na kompie to wrzuce fotki kolesia z UK na ktorym sie wzorowalem :)
ten 550 powinien idealnie starczyc wkoncu ma byc do 300km a nie 400 wiec nie potrzeba jakiejs krowy :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

carlosc

no tez tak sadze:-))) ok ckema na foty :-D bo za niedlugo zamawiam i montuje:-DDDDD
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

ares

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://imageshack.us/photo/my-images/585/zdjdh.jpg/

Tu jest fotka mniej wiecej jak wyglada u mnie pod maska dolot :)


Setup dolot + IC + wydech bez strojenia jezdzi juz jakis czas i spisuje sie naprawde dobrze, zadnych przeladowan turbosprezarki, zadnych bledow, spalanie normalne a mocy wiecej odczuwa moj tylek takze wszyscy sa zadowoleni :)

teraz tylko remap i zobaczymy czy bedzie 300km jesli nie nastepny diwajs to aktuator turbo, ktory bedzie trzymal cisnienie sprezarki na wyzszych obrotach - z tym diwajsem powinno na 100% peknac 3 z przodu jak zadne kwiatki nie wyjda :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

carlosc

nice:-DDD powiem tak jak peknei 300 to sprzeglo tez nei wytrzyma i bedzie trzeba wzmocnic:-) dolot spoczko a stozek gdzie masz dokladnie?;p nie brudzici sie bardzo?????ja myslalem o tym ale chyba zostane przy wkladce k&n lub filtr bmc...ale za ten filtr trzeba 1200 wywalic wiec lipa;-/
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

ares

Moze mi ktos doradzic gdzie mozna dostac paski idace przez srodek i przez bok do focusa ST?
orientuje sie ktos jaka jest ich cena?
a moze ma ktos wymiar? to zrobilbym takie w agencji reklamowej gdzie oklejaja auta

plan na wiosne: pomaranczowe felgi + lusterka oklejone na pomaranczowo + pomaranczowe pasy przez srodek (ew przez bok tez ale nie wiem)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

T

Cytat: ares w 22.01.2012, 17:55Moze mi ktos doradzic gdzie mozna dostac paski idace przez srodek i przez bok do focusa ST?
orientuje sie ktos jaka jest ich cena?
Na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk jest tego pełno. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ares

ale w sumie jak zrobie to w firmie gdzie oklejaja auta lub agencji reklamowej to wyjdzie mnie to tyle co za przesylke z UK :D a do tego jeszcze tym samym kolorem obkleja mi lusterka

+ felgi w pomarancz

taki plan na lato obmyslilem, jeszcze chcialbym pomaranczowy dyfuzor w tylnym zderzaku ale niestety nie mam pomyslu co z tym dyfuzorem zrobic jak nic nie pasuje :(
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

carlosc

hmmm..kolego szczerze to takei pomaranczowe paski to wiocha sory za szczerosc ale takei jest moje zdanie:-) nie krzywdz foki slicznie wyglada:-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/