Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus ST 07

ares, 04.01.2012, 15:47 « poprzedni - następny »

GIZIU

Dla mnie jest zajebisty i na pewno nie ma nic wiejskiego. Choć osobiście wywaliłbym pasy na masce,dachu oraz owiewki. Felgi kozak  :)

ares

dzieki za linka porozgladam sie wieczorem.
widzialem na forum rpa fajne pomaranczowe st na czarnym tle moze cos takiego znajde
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

T

Tam sobie możesz zaprojektować jaki chcesz, logo ST też mają do wykorzystania w projekcie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ares

mi sie w sumie tylko owiewki i ten pasek na szybie nie podobaja takto tez uwazam ze kozak :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

Kris1976

Ares taki projekcik będzie git dla Ciebie, paski wporzo, lotka RS też. Owiewki to bym sobie podarował a ten felunek to chyba od bmw X5 jest. Jest ogromny, wygląda na 20", profil tez jakiś extremalny.
Za dużo też  napisów i napisików poza tym nie widzę to żadnej wioski - jest git.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Cytat: Kris1976 w 13.02.2012, 17:46
...a ten felunek to chyba od bmw X5 jest. Jest ogromny, wygląda na 20", ...
W żadnym wypadku nie sa od BMW - to jest akcesoryjna felga (oficjalnie dostepna w salonach Forda) z pakietu od MS Design.
Opony na to powinny byc chyba 235/30/20 załozone.

Osobiście wywaliłbym pasy z maski i dachu i te wszystkie naklejki i naklejeczki (i owiewki) - reszta jest OK, chociaz na polskie drogi uważam, że 18-tki są naprawde wystarczające ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Kris1976

Niech będzie że MS Design ale i tak to nie na nasze hajłeje takie felunki
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Cytat: Kris1976 w 15.02.2012, 22:28
... ale i tak to nie na nasze hajłeje takie felunki
Z tym się zgadzam - zresztą napisałem to wyraźnie w swoim poprzednim poście ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

RSSSS

Cytat: ares w 12.02.2012, 23:50

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ten projekt wizualny mi sie bardzo podoba, widzialem kilka aut z tymi ori paskami i robia robote :)

Owiewki na szybach mógł już sobie darować...
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

ares

testowal ktos gotowce typu bluefin stage 3 juz? da rade znalezc to gdzies w necie zeby wrzucic do auta na testy? :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

RSSSS

Cytat: ares w 24.02.2012, 14:47
testowal ktos gotowce typu bluefin stage 3 juz? da rade znalezc to gdzies w necie zeby wrzucic do auta na testy? :)

Ale jak wrzucić do auta na testy?
Jeden bluefin może zostać użyty tylko w jednym aucie, więc chyba bez zakupu się nie obędzie!?
Focus RS mk2 370PS i 512NM
Focus RS mk1 330PS i 440NM

"Hamulce są dla tchórzy"

ares

calkiem mozliwe :)
napewno bede go stroil u kogos indywidualnie ale ciekaw jestem jakie efekty daje taki bluefin czy inne gotowce
u nich niby wychodzi powyzej 300km u nas po sofcie mowia, ze nie da rady takze chcialbym zobaczyc wykres z takiego softu na maha


softow do tdi sporo lata po torrentach :D
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

T

Cytat: ares w 24.02.2012, 15:19napewno bede go stroil u kogos indywidualnie ale ciekaw jestem jakie efekty daje taki bluefin czy inne gotowce
Raczej na pewno gorsze niż dobre, indywidualne strojenie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ares

tego jestem pewien, tylko ciekawi mnie dlaczego wychodzi tak duzo sosu na tych softach
druga sprawa, ze angielskich czy amerykanskich koni zawsze jest troche wiecej :)
była Impreza jest Focus mam nadzieje, ze wspolpraca miedzynami bedzie rownie Imprezowa :)
Kamerki GoPro Hero HD 1080 Helmet lub Motorsports 949zl info PW

T

Tak dużo czego?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club