[Focus] ST'06 Electric Orange by Walec

walec, 17.07.2013, 19:15 « poprzedni - następny »

Wukanio

W zimę jak będzie śnieg to te 300 KM i 450 Nm to też słaby pomysł :P..... Wiadomo szkoda szpecić samochód 16". Mi szkoda był tylko inwestować w coś lepszego.

wilhelm

Ale można zapierdalać po dziurach i krawężnikach :P

Wukanio

 :D dokładnie...

walec

Cytat: heko w 21.08.2013, 10:14niby mam 320-ki tarcze...ale 16" 205 to słaby pomysł do ok 300KM i 450Nm Tongue....myślę o 17" 215 albo 235
na śniegu nawet jak będziesz miał koło 20" z oponą 305 to i tak nie przeniesiesz tych km i Nm na jezdnię.

Cytat: wilhelm w 21.08.2013, 14:22Ale można zapierdalać po dziurach i krawężnikach
o to właśnie chodzi.

Szpecić?? chce kupić jaką fajną 16 oddać do piaskowania i malowania proszkowo na czarno i będzie dobrze wyglądało.
Czyli rozmiar 205/55 R16 (to już sobie sprawdziłem że pasuje rozmiarowo) do tego musze poszukać felg alu na allegro i już.
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

holo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ja mam takie. Dziś dałbym oponę 215...
Holo

walec

Znalazłem coś takiego  5x108 7 cal szerokość 16-stki ET-49 z volvo tylko nie wiem z jakiego modelu
Jak myślicie jak to będzie na pomarańczy wyglądało??

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

wilhelm

Mogą być, ale obowiązkowo w czarny mat :)

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

holo

Na pewno fajnie. Malowanie felg na czarno, to słaby pomysł.
Holo

baki

lakier "gun metal" :D
2.0 TDCi 167KM 388 Nm

walec

to malowanie właśnie mi się podoba, ET49 przy szerokości 7cali to chyba prawie fabryka??
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

T

Moim zdaniem zwykłe 16" w dość masywnym aucie zawsze będą wyglądać w najlepszym razie tak sobie. Rozwiązaniem może być wzór powiększający optycznie felgę, taki jak np. w K&K Soczi:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Niestety te felgi już są chyba niedostępne, ale np. te wydają się także dawać niezły efekt optycznego powiększenia felgi:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.sklep.kk-wheels.pl/felgi-aluminiowe/16/k-k-kon-tiki-diam-6-5x16-5x112-66-6-et42-black.html/

Tak by to mniej więcej wyglądało na aucie:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Chodzi tutaj generalnie o zbliżenie srebrnych elementów do brzegów felgi i oddalenie od jej środka oraz polakierowanie reszty felgi na czarno. Pewnie można znaleźć inne felgi zaprojektowane w podobny sposób.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

walec

Fuck - nie było mnie przez weekend przy kompie i mi ktoś podkupił te felgi :(
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

walec

No dobra dzisiaj zanabyłem drogą kupna takie oto felgi od volvo w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Felgi proste, nie naprawiane z lakierem w stanie dobry +
i teraz pytanie bo kolor srebrny nijak nie pasuje do pomarańczy z czarnymi dodatkami
i chce je pomalować proszkowo tylko cy na czarny połysk (tak jak mam pomalowane felgi 18)
czy czarny mat jak na zdjęciu??

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Nie mam w samochodzie nawet jednego elementu w czarnym macie, atrapa, lusterka i tylny dyfuzor są w czarnym połysku (metalicu??)
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

heko

...obojętne, byle czarny, w tym wypadku dałbym połysk
Wypożycz FF RS 3 :D Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://gcscars.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.gcstuning.pl/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/GCSTuning

wilhelm

Półmat :)

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2