mondeo mk2 centralny zamek cofa z pilota

matias5grzywi, 30.12.2013, 23:22 « poprzedni - następny »

matias5grzywi

Witam,
Mój problem polega na tym, że centralny zamek z pilota nie działa niby próbuje zamknąć auto ale tak jakby nie miał siły i cofał zamknięcie stało się to z dnia na dzień z kluczyka zaś mogę auto zamknąć bez problemu i centralny z kluczyka działa. Skoro jest próbą zamknięcia z pilota bo słychać że próbuje to raczej nie bateria czy może to być rozkodowany kluczyk? Czy raczej przyczyna będzie w mechanizmie?

T

Żadnych drzwi nie zamyka, czy jednych?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

matias5grzywi

zadnych

T

Dziwne, bo wszystkie cztery zamki naraz raczej nie padły, a do każdego jest oddzielny siłownik (w mk3, w mk2 pewnie też).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

matias5grzywi

ale nie bedzie to wina kluczyka?... bo bagaznik np. otwieram pilotem wiec to ani bateria ani rozkodowany kluczyk dobrze rozumuje? wiec prawdopodobnie jeden silownik przez ktory odrzuca zamkniecie wszystkich drzwi? ale dlaczego kluczykiem moge zamknac wszystkie drzwi centralnym zamkiem? a z pilota juz nie?

Andre42212

kiedyś miałem w escorcie podobny problem. Zamykało ale nie ryglowało. Problemem okazała się słaba masa. Może u ciebie też to jest...

rapid

a jak zamkniesz kluczykiem to sie zamyka ?? jesli tak to zamek w drzwiach kierowcy padł

matias5grzywi

tak, kluczykiem zamykam i wszystkie drzwi sie zamykaja. klape bagaznika moge otworzyc bezposrednio z pilota. a slychac ze probuje zamknac auto bo jest dzwiek mechanizmu ale taki slaby jakby nie mial sily i cofa no i dzwiek wedlug mnie ewidentnie dochodzi z drzwi tylnych od strony kierowcy wiec moja opinia jest taka ze moze byc cos w mechanizmie drzwi tylnych po stronie kierowcy. ale czekam na opinie ludzi bardziej kumatych niz ja (laik) ;)