[Focus] St 06 W-wa

steveno, 07.02.2014, 11:17 « poprzedni - następny »

skoti79

Chyba na Ciebie  :P

MAG

Cytat: st-power w 05.07.2014, 23:22
Weitec lub H&R-to są naprawdę twarde sprężyny.
H&R sa mniej wiecej tyle twardsze od Eibacha o ile Eibach jest twardszy od serii ST
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

steveno

Dziś założyłem koni sport plus eibachy i nowe drążki. Troche za mocno poszedł do dołu ale ogólnie demin zakretów. Warta inwestycja chodź amory szły 5 tygodni z HOLANDII HE
Do przodu!!!

Kris1976

za mocno ? czyli ile ? bo powinno być 2cm przód i 2,5 tył
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

steveno

Cytat: Kris1976 w 03.10.2014, 00:25
za mocno? czyli ile? bo powinno być 2cm przód i 2,5 tył
Po mojemu to tak o 1 cm wiecej niz powinno i przód i tył.
Do przodu!!!

Kris1976

To uważaj na krawężniki ;-)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

steveno

Cytat: Kris1976 w 03.10.2014, 10:57
To uważaj na krawężniki ;)
Tego właśnie chciałem uniknąć :
Do przodu!!!

wilhelm

A ja się zastanawiam w drugą stronę, żeby wsadzić z powrotem seryjne sprężyny :)

Mam porównanie bo ziomek z osiedla ma seryjny zawias w swoim ST i do jazdy po mieście, dziurach, progach zwalniających, wjeżdzaniu na krawężniki itp. jest wg mnie dużo lepszy. Jedynie można zaobserwować różnicę na zakrętach gdzie nawierzchnia jest w dobrym stanie, samochód mniej sie przechyla i jest jakby stabilniejszy.

Ale jak gdzieś czasem latamy to mimo, że on ma serie 100% to w warunkach miejskich radzi sobie lepiej niż ja pomodzonym i obniżonym bo mniej trzeba uważać, żeby czegoś nie rozjebać ;)

Cytat: steveno w 03.10.2014, 15:29Kris1976:
To uważaj na krawężniki
Tego właśnie chciałem uniknąć :

Uważaj żebyś nie uszkodził tej osłony pod intercoolerem, a w zasadzie jej mocowań. Lubi sobie odlecieć przy 200+

walec

taaa ja ją zgubiłem 2 dnia po zakupie i jak robiłem u Heko program to mi zrobili ta osłonę z cienkiej blachy aluminiowej :)
Bo prosto jest  zbyt prosto
Walec Wyrównalec Rally Team :)

caqerr

Cytat: wilhelm w 03.10.2014, 20:14Ale jak gdzieś czasem latamy to mimo, że on ma serie 100% to w warunkach miejskich radzi sobie lepiej niż ja pomodzonym i obniżonym bo mniej trzeba uważać, żeby czegoś nie rozjebać

nie, przemek po prostu potrafi jeździć :D

steveno

Cytat: walec w 07.10.2014, 18:00
taaa ja ją zgubiłem 2 dnia po zakupie i jak robiłem u Heko program to mi zrobili ta osłonę z cienkiej blachy aluminiowej :)


Muszę taką mieć.Może Heko ma jeszcze coś na sprzedaz:)
Do przodu!!!

sseebbaa1

Sprzedajesz autko?!

So się stao?

:)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

steveno

Cytat: sseebbaa1 w 13.11.2014, 20:48
Sprzedajesz autko?!

So się stao?

:)

Chce kupić evo:)A dwa potwory na podwórku to przesada jednego muszę się pozbyć aby mieć nowego.
Do przodu!!!

yayko

jevo jest fajne!

steveno

Cytat: yayko w 14.11.2014, 09:46
jevo jest fajne!
Muszę tylko jeszcze poczytać jak z czesciami,serwisem itp. żeby się nie okazało ,że amory kosztują 4000 tyś jak do STI.
Do przodu!!!