Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Dystanse 5x108

sseebbaa1, 26.11.2014, 16:27 « poprzedni - następny »

grzechalm

Orientuje sie ktos czy rabat dla fordtuning jeszcze obowiazuje?
Bo dostalem odpowiedz o kosztach ddystansow: 500zl

sseebbaa1

Nic mi nie wiadomo, abyśmy utracili ten rabat.
Chociaż z drugiej strony, to chyba dawno nikt z forum nie kupował (a przynajmniej się nie chwalił tutaj).

Ja komplet dystansów (przykręcanych, po 20 mm) do S-Maxa kupowałem w połowie stycznia 2015 i wówczas na hasło "fordtuning" przyznano mi 10% rabatu.
Wyszło 450 zł + 20 zł przesyłka.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

PyRsHaL

Co do dystansów to u nas w PL można kupić o wiele taniej. Sam za 2-3 miesiące planuję kupić od TK

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://tuningkingzshop.pl/pl/p/Dystanse-przykrecane-do-piasty-ze-szpilkami-adaptery-25-mm-komplet-na-os-z-nakretkami/7858
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

bishop

 
Cytat: PyRsHaL w 13.07.2015, 23:44Sam za 2-3 miesiące planuję kupić od TK
To cena kompletu na oś. Na całe auto x 2 wtedy cena już jest spora.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

MAG

Różnica w cenie ponad stówę na komplecie - nie widzę sensu placenia pośrednikowi jeśli mogę kupić coś bezpośrednio od producenta i to sporo taniej
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

ethernal

Cytat: grzechalm w 13.07.2015, 23:06
Orientuje sie ktos czy rabat dla fordtuning jeszcze obowiazuje?
Bo dostalem odpowiedz o kosztach ddystansow: 500zl
Odpowiedź dostałeś dorgą mailową?
Parę m-cy temu napisałem im maila, ale nawet nie odpowiedzieli.

grzechalm

Kontaktuje sie z nimi przez facebooka. Dostalem odpowiedz ze znizka bedzie przy 5 autach.
Ktos chetny?
Robie liste:
1. Grzechalm

ethernal

15.07.2015, 12:38 #127 Ostatnia edycja: 15.07.2015, 12:42 by ethernal
Jestem chętny, najlepiej ze szpilkami 20mm na stronę, ale mam obawy, że koło będzie ocierało. Dlatego w grę wchodzą jedynie przelotowe 15mm bez szpilek na stronę, ale w tym przypadku chyba musiałbym wymienić standardowe szpilki? Poprawcie mnie jeśli się mylę ;)

PS Na fb nie zapytam, bo nie posiadam konta i nie zamierzam posiadać :P

caqerr

Wątpie by obcierało, jaki zawias masz ?

ethernal

Na razie standard, ale w domu leżą i czekają na założenie sprężyny eibach =30mm w dół (planuje założyć za jednym razem z dystansami). Opola letnia 235/40R18, na zimę planowana 235/45R17. Z pomiarów moich i innych właścicieli Mdo Mk4 wynika, ze 15mm na stronę bez problemu (do 18mm), natomiast wszystko powyżej rodzi ryzyko obcierania...
Niestety nikt mi znany (prywatnie i na forach - tym i innych) nie testował dystansów w Mdo Mk4. A wg. mnie i innych osób nawet ori 18" cali wygląda mało efektownie przez zbyt głębokie "schowanie" się kół.

grzechalm

Ja bede do swojego zakladal 20 mm na strone.
Zwroc uwage ze w ori felgach et wynosi 55. Przy dystansach 20 mamy et 35.
Gdzies kiedys czytalem wpis w necie ze ktos testowal dystanse czy felgi i max jakie tam wchodzi to bylo et 33 lub et 35

ethernal

Też o tym czytałem, nie wiem czy coś się nei zmieni przy obniżonym zawieszeniu?
Przy jeździe na wprost może być OK, pytanie czy przy skręcaniu nie będzie problemu?

grzechalm

Prawda jest taka,  ze ciezko to stwierdzic... Moze niech wypowiedza sie koledzy, ktorzy testowali taki zestaw w innych autach.

ethernal

Panie i Panowie, najdejszła wiekopomna chwila...

...tzn. kto chętny zapisać się na zakup dystansów z firmy Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.DYSTOM. :D

Potrzebuję jeszcze 4 chętnych, aby kupić ze zniżką. Czas nagli więc proszę się zgłaszać czym prędzej :D

sseebbaa1

A dzwoniłeś do nich? Wcześniej było ustalone 10% rabatu na hasło FORDTUNING (bez potrzeby łączenia zamówień w jedno większe).
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy