[Focus] ST 2010 Performance Blue

ehaw, 15.01.2015, 12:24 « poprzedni - następny »

ehaw

Cytat: danieloos w 30.01.2016, 01:20
Nie planujesz sprzedać auta? :D

W żadnym wypadku ;-)

Toretto88


Kris1976

Cytat: ehaw w 30.01.2016, 12:39
W żadnym wypadku ;)
Hehe ja też tak mówiłem...pomarańcza miała być ze mną tak długo aż się stanie young timerem ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ehaw

Hehe racja. Doprecyzuję - w żadnym wypadku przez kolejne półtora roku :)

danieloos

Szukam MK3, ewentualnie fajnej sztuki MK2, oczywiście oba ST. :D Twoja wpadła mi w oczko. :)

ST

30.01.2016, 23:12 #65 Ostatnia edycja: 30.01.2016, 23:29 by ST
No ten kolorek performance blue  też jest dla mnie najfajniejszy :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4615.0.html

Kris1976

Performance blue jest rewelacyjny ale jest raczej na drugim miejscu za Electric orange ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ST

31.01.2016, 12:53 #67 Ostatnia edycja: 31.01.2016, 13:05 by ST
 Flagowym kolorem prawdziwego Forda zawsze był niebieski, widać to nawet w logo  :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


caqerr

Cytat: Kris1976 w 31.01.2016, 12:50
Performance blue jest rewelacyjny ale jest raczej na drugim miejscu za Electric orange ;)

Zdecydowanie. RS może wole niebieskiego, ale ST tylko pomarańcz :D

Kris1976

Cytat: ST w 31.01.2016, 12:53
Flagowym kolorem prawdziwego Forda zawsze był niebieski, widać to nawet w logo  :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


...skoro tak to czemu nowy RS nie jest dostępny w kolorze performance blue lub chociaż deep inpact blue czy liquid blue (przedprodukcyjne egzemplarze) tylko w spranym, bladym niebieskim?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ST

31.01.2016, 15:18 #70 Ostatnia edycja: 31.01.2016, 16:25 by ST
Blady, bo blady ale niebieski jest dostępny :D
MK I i MK II RS-y były dostępne w piękniejszym niebieskim, to fakt...
Ale taki żółtawy orange to w USA zatrzymywali by  na każdym rogu, biorąc za taxi ;)
A u nas  orange, to policji rzuca się w oczy już z odległości kilometra i suszarkę szykują do łapanki raz dwa ;(
Z tych powodów ja w tym kolorze nie widzę nic sensownego. No chyba, że ktoś bardzo chce się rzucać w oczy...
Jak miałem jeszcze  w ubiegłym roku srebrnego MK I - to też twierdziłem, że to najpiękniejszy kolor ;) Ale potem jak oglądałem parę ST-ków to performance blue zrobił na mnie największe wrażenie, nie miał sobie równego, chociaż w moich poszukiwaniach zależało mi najbardziej na minimalnym przebiegu. Ale w moim przypadku znalazłem dwa w jednym  (odpowiedni kolor i śmieszny przebieg poniżej 7tys. km słownie: siedem tysięcy).

Kris1976

Orange nie jest żółtawy... (chyba że w ST mk3)...jest najbardziej efektowny ale ma też wady. Każdy Cię poduszcza i chcę się łapać na światłach i nie tylko...ale np na parkingu auto zawsze szybko znajdziesz;)
jak chcesz zadać szyku i rzucać się w oczy to nie ma lepszego koloru...
przez 4,5 roku dwa razy wpadłem na nieoznakowanych, być może że przez kolor...;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

yayko

Dla mnie czym mniej rzuacasz się w oczy tym lepiej :)

alibizi

W sumie czasem trzeba się rzucać w oczy. Jak to mówi mój dobry kolega: "niech widzą, że są pieniądze" :D Focusa ST chyba chciałbym w kolorze Electric Orange.

weksla

Czy ja wiem że jeżdząc starym fordem tak jak większość z nas pokazujemy jakiee to są pieniądze heheh no chyba nie bardzo☺
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps