[S-Max] S-max 2,5T vel szybkobus

snafu, 31.01.2015, 22:46 « poprzedni - następny »

weksla

Ja tez tak mam z załączaniem wentylatora, co jakiś czas mi się zdarza mimo iż na zewnątrz zimno
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

snafu

Przyczyna. Rura od IC. Byłą przetarta, co jeszcze przy odbiorze wskazywali, że o coś obcierała. Ale wyszło, że po odgięciu i naprężeniu szybko się rozszczelniła. 

weksla

No i jak wrażenia po usunięciu usterki?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

snafu

22.04.2015, 14:55 #108 Ostatnia edycja: 22.04.2015, 18:43 by snafu
Nie ma tak dobrze :( Brak części na miejscu. Zaczynam szukać. Ale po emerycku jeździć można :)

« Dodane: 22.04.2015, 18:43 »

Sprzęgło żonie nie przypadnie do gustu :) Nie jest tragicznie, ale zauważalnie ciężej chodzi. Tzn tak dziwnie, bo na początku taki większy opór a potem już równo idzie. Przyzwyczaję się, ale żona pewnie pomarudzi :)

cliner

Jak wymieniasz IC na większy ori rura często obciera o kompresor klimy...przerabiałem to w Mondku syna.Rura do wymiany,no i pasek się zjechał od kilimy...się zgubił po drodze....
Tomek

snafu

No rura po odgięciu nie wytrzymała długo.
Pasek nowy szedł razem z rozrządem. Wszystko szło nowe.

Po majówce wjeżdżam na wymianę rury + hybrydę już wsadzę. 7 maja ustawka u Heko. Sprawdzimy tego Allegrowicza :)

snafu

07.05.2015, 00:47 #111 Ostatnia edycja: 07.05.2015, 00:51 by snafu
EGT pod kontrolą :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przy okazji polecam firmę od wskaźnika > Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ottomotive.pl . Przez chwilę było podejrzenie, że jest walnięty. Zgłoszenie. I tu miła niespodzianka. Przyśle Pan, zerkniemy, odeślemy.
Przy chińczyku z hurtowni zapewne włączyłby się problemator, w najlepszym wypadku czekanie 2 tygodnie, itd. itp.
Warto takie postawy propagować.

snafu

Dotarł gift

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



+ odwiedziłem z ciekawości hamownie. 22 maja już mam nadzieję bez przekładania > wszystko wygląda ok, strojenie u Heko. Wcześniejszy pomiar był z wydechem, ale wersją restrykcyjną. Potem został rozluźniony bez ponownego pomiaru.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

Ładnie  wyszło  ;)
heko poprawi i będzie  malina  :)

snafu

Cytat: yayko w 13.05.2015, 10:29
heko poprawi i będzie  malina  :)

Mocno tu na niego liczę :) Już mnie tu namawiali na lokalnych, niby dobrych stroicieli, ale cisnę do Heko :)
Wierzę w niego :)

cliner

Tak dla przypomnienia...24 dzisiaj....coś konkretne się wycisnęło u Heko?
Tomek

snafu

Nie jest łatwo. Ale dzieje się. Napieramy.

cliner

Czasu pewnie brak.....
Tomek

MAG

Cytat: snafu w 13.05.2015, 10:30
Mocno tu na niego liczę :) Już mnie tu namawiali na lokalnych, niby dobrych stroicieli, ale cisnę do Heko :)
Wierzę w niego :)
Kogo Ci w Trójmieście polecali do tego silnika???
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

qualin

Kumpel byl z Focusem 1.6 EB w vtechu w kosakowie czy gdzies. Mowi, ze sie postarali. Pierwsze strojenie i 180 wyszlo ze 150, powiedzial, ze maja sie bardziej przylozyc to zrobili mu 198.
Jakbyco to mam znajomka ktory dorabia w Tune Up to moge popytac jakby kogos cos interesowalo ;)