[S-Max] S-max 2,5T vel szybkobus

snafu, 31.01.2015, 22:46 « poprzedni - następny »

snafu

Cytat: MAG w 05.06.2015, 21:56
Czyli niestety wyszło to czego się obawialiśmy - jakies myki i ograniczenia w samym programie.

Muszę auto doprowadzić do porządku (zawias i blacharka) i wtedy zostanie już samo strojenie bez napinki - wiem juz że odpuszczę sobie kolejne mody, czyli zobaczymy co się da osiagnąc na moim setupie, bo patrząc po twoim aucie jak osiągne 270KM będzie dobrze...

Jeśli chcesz lajtowo podejść do sprawy, to zdecydowanie tak trzeba. Były duże nadzieje, że tu uda się przeskoczyć to, wtedy pół EU by się do Grześka zjechało z Mondziakami i S-maxami :) ale na razie jeszcze trzeba poczekać.

Z blacharką co się dzieje? S-max ma jakieś słabsze punkty? MK3 w mondeo miało :)

custom

Cytat: snafu w 05.06.2015, 22:02Z blacharką co się dzieje? S-max ma jakieś słabsze punkty? MK3 w mondeo miało

Raczej z blacha nic się nie działo choć były jakieś zgłoszenia w po liftach, więć pewnie Mag miał na mysli nabyte wady   :)
Ja mam zgłoszenie w ford polska bo Panowie z aso wykukali obtarty lakier przy chlapaczach ( czasem przytrą na śpiących policjantach  - miałem to zrobić po wakacjach i nakleić w miejscu styku folię 3m ) więc zgłosiłem im problem że sa to fabryczne akcesoria montowane w aso więc niech piszą zgłoszenie do FORD POLSKA

MAG

Ja mam obcierke i wgniote - drzwi PT i próg plus odpadający lakier na dole błotników przednich. Do tego na masce pęknięty lakier i zagiecie na rancie.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

snafu

Autko już w Gd. Najwięcej radochy daje powyżej 4tyś. ciągnie do końca jak szalony i to bardzo lubiłem kiedyś w golfie. Nie ma efektu, że piłuje się go a on tylko wyje, nie jadąc. Tu trzeba trzymać kierownicę. Jednym słowem zrobił się lżejszy. Ale apetyt jest, więc walczymy o 320 :) Jak to przejdzie, to potem i więcej.

PS Już teraz odczuwam potrzebę lepszych spowalniaczy.

custom

To super ze się fajnie smiga
Co dalej w planach żeby przekroczyć 300 Ps ?

MAG

Myśle ze Tomka auto jeśli chodzi o mechanikę ma potencjał na te 320-330 kucy, wiec chyba tylko walka z programem została.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

snafu

Ogarniemy.  Musimy. Jeśli nie przed lipcem, to w sierpniu - lipiec czasowo będzie out.

snafu

Coś się zaczyna :)

Mega wsparcie Thomasa dzięki któremu nie kupowałem kota w worku - za co wielkie podziękowania.
Zdrowe serducho, od razu pojechało do FSV-Performance. Do wakacji atakujemy 400 :) Trzymajcie kciuki.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


orzel_man

Nareszcie Tomasz.
Czyli Maxiu zostaje. Cieszę sie :)
Będę kibicował i mam nadzieje ze uda sie spotkać bo ciekaw jestem jak to wyjdzie.

MAG

O żesz ty ...
Czyli nie tylko decyzja zapadła, ale i działania uruchomione ...

Ja z kolei będę na 90% atakował twoje obecne wyniki ...
Hybryda juz w piwnicy czeka, ale jeszcze 2 rzeczy do kompletnego set-up'u musze dokupić ...



btw - jaki koszt całej maszynowni, bo widzę, że z osprzętem wziałeś...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

snafu

Max zostaje. Byłem w skodzie, zerkałem na superba, ale syn ma głowę na linii okien - tak nisko tam siedzenie jest i tak wysoko poprowadzony parapet + brak rozkładanych siedzeń.  3-4 lata max jeszcze posłuży. Rodzinka zbytnio go lubi i ciężko o zamiennik.   

MAG fakt, silnik ułatwił decyzje co do mocy. Oby teraz tylko wszystko udało się ogarnąć jak należy. Cena rozsądna :) Na zlocie jakimś pogadamy.

MAG

Jestem w Polsce od początku czerwca do początku września, więc powinno się udać spiknąć na jakimś spocie.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

snafu

To zdecydowanie :) Zadbam tez juz trochę o wygląd busa :) i mocy pewnie przybędzie.

orzel_man

To dajcie znać Panowie.
Ustawię się przy okazji z Tune Up i maxiu powinien być po korekcie.
Podjadę z chęcią ;)

snafu