[Mondeo] ST220 Estate - Rodzinny Grand Tourer

Tigerbart, 16.05.2015, 17:35 « poprzedni - następny »

yayko

Gdzie felgi ja się pytam :)

Tigerbart

Poseka poseka ;) w przyszłym tygodniu będą. W UK są tańsze niż w naszym wspaniałym kraju poza tym jeszcze nie dostałem przelewu od kuriera (pobranie).

W tym tygodniu powinienem już móc złożyć zamówienie.

Dzisiaj ogarniałem podłączenie lamp do końca i do jutra ugrzęzłem z faktem że Ledy do dziennej jazdy świecą bez przerwy, nawet gdy nie chodzi silnik i nic nie jest włączone.

Są 3 kable

Masa
Sygnał i plus.

Jak na razie nie wiem jeszcze jak to podłączyć.

MotoManiaq

Cytat: Tigerbart w 07.03.2016, 21:06Są 3 kable

Masa
Sygnał i plus.

Jak na razie nie wiem jeszcze jak to podłączyć.

Jak bym byl na miejscu bym Ci to ogarnął :P

1. masa pod masę ;)
2. sygnał z postojówek
3. plus ze skrzyni beezpieczników tam gdzie po przekreceniu pojawia sie plus po stacyjce,

tak to jakos bylo z pamieci

Tigerbart

A może podjadę do ciebie? mam urlop teraz

sseebbaa1

Cytat: MotoManiaq w 08.03.2016, 20:133. plus ze skrzyni bezpieczników tam gdzie po przekreceniu pojawia sie plus po stacyjce,

Człowiek, który przerabiał moje ksenony na biksenony z dziennymi LED-ami (w miejscu dotychczasowych długich) wysłał mi jako instrukcję podłączenia LED-ów takie zdjęcie - kabelek jest zakończony wtyczką w kształcie bezpiecznika.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Podaję to w celu szybszego odszukania tego miejsca w skrzynce bezpieczników :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

MotoManiaq

08.03.2016, 21:46 #170 Ostatnia edycja: 08.03.2016, 21:54 by MotoManiaq
Dokladnie w tym samym miejscu mam wsadzony kabelek, tyle, ze jest wlozony pod nozke bezpiecznika ;)  a sygnal pozycyjnych z lapmy, kabelek chyba ... zielono-biały

Cytat: Tigerbart w 08.03.2016, 20:25
A może podjadę do ciebie? mam urlop teraz

do niedzieli jestem w 220km od trojmiasta, w poniedzialek mozesz do mnie podjechac bo bede w domu ;)

Tigerbart

A pod postojówki jak się wpiąć? Jest przecież jedna duża wtyczka lampy;) Czy też gdzie indziej się to wpina?

Wkurza mnie to, że nic nie kumam z kabelkowni.

MotoManiaq

Cytat: MotoManiaq w 08.03.2016, 21:46zielono-biały
jak chcesz to jutro moge sprawdzic w jaki kolor mam wpiete, bo dokladnie nie pamietam kolorow

Tigerbart

Będę wdzięczny - chciałbym to dziś ogarnąć

MotoManiaq

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

tak mam wpiete w lampie - kabel pomaranczowo niebieski, masa tez wzieta ze srodka - czarny kabel

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


A tu jest podlaczone wzbudzenie  8)  powodzenia

Tigerbart

Podłączone - okazało się że mam też ringi :P

Zrobiłem foty telefonem i z niego też piszę wiec za jakiś czas je wrzucę, nie wiem jakiej jakości zdjęcia będą, z góry sorry.

qualin

I gdzie te foty? ( ͡º ͜ʖ͡º)

yayko


Tigerbart

Ech, skasowałem je bo nic na nich nie było widać poza znaczkiem na grillu i dwoma blaskami swiatła.

Tigerbart

Cytat: yayko w 07.03.2016, 20:35
Gdzie felgi ja się pytam :)

Właśnie dziś je zamówiłem, po kursie GBP wyszło około 3550zł, gdzie w PL zapłaciłbym o około 500zł więcej.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://japanracing.modeview.com/pl/presentation/d6b5861883ae5e5b

Pewnie pod koniec marca będę je miał.

Dokładka z Focusa RS Mk1 również w podobnym czasie będzie gotowa (po otrzymaniu jej z UK dałem ją do hydrograficznego pokrycia jej wzorem karbonu). Będzie wyglądała mniej więcej tak jak w #25 poście z linku:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://passionford.com/forum/ford-focus-rs/315233-focus-rs-mk1-talk-to-me.html